Pazartesi, 17 Temmuz 2017 00:14

Tavas Birlikspor transferleri ardı ardına patlatıyor. Teknik direktörlük görevine Ali İhsan Urcanlı'yı getiren sarı siyahlılarda tek hedef, şampiyonluk olarak belirlendi.

 

Yıllardan beri bölgesel amatör lig hedefine bir türlü ulaşamayan Tavas Birlikspor, bu sezona hızlı girdi. nokta transferler yapan yönetim kurulu takımı ilimizin tecrübeli antrenörlerinden Ali İhsan Urcanlı ile anlaşma sağladı. Geçtiğimiz gün yapılan yemekte yeni transferler ile birlikte poz veren yönetim kurulu kulübün sosyal medya hesabından hedefin kesinlikle şampiyonluk olduğunu açıkladı.

 

TAVAS'IN TRANSFERLERİ ŞU ŞEKİLDE: Ali Gümen, Yasin Kozak, Gürkan Akyol, Rıdvan Tuncel, Süleyman Kolukara, Cengiz Soyuçok, Gökay Dinç

 Bu sayfa toplam 969 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
-1 #3 HEDEF KÜMEDE KALMAK 23-08-2017 11:49
SİZİN OLSA OLSA HEDEFİNİZ KÜMEDE KALMAK OLUR BU HOCAYLA BİŞİ OLMAZ BU HOCA 15 YILDIR SÜPER AMATÖRÜN İÇİNDE DEĞİL NASIL HEDEF ŞAMPİYONLUK BİLMİYORUM AMA BİRAZ DA KENDİNİZİ BİLİNİZ LÜTFEN TAKIM KÖTÜ GİTSE YÖNETİM GERİ ÇEKİLİR 6. HAFTA BELLİ OLUR İZLİYORUZ TAKİP EDİYORUZ..
Alıntı
 
 
0 #2 olmaz olmaz 19-08-2017 07:57
sizden bi cacık olmaz bu hocayla yalancı yönetimle pimi çekilmiş bomba hayırlı olsun..alex sen git u 14 çalıştır :D :D
Alıntı
 
 
+8 #1 huseyin 17-07-2017 22:58
geçmiş olsun hocayla anlaşırken en son ne zaman bir takıma antrenman yaptırmıs ne zaman bir amatör mac ızlemıs bir sorsaydınız ?
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın