Pazartesi, 09 Ekim 2017 22:29

Çal Belediyespor'da son dakika gelişmesi yaşanıyor. Teknik sorumlu Mustafa Ali Gözlükaya'nın sözleşmesi fesh edildi.

 

Bölgesel amatör lig temsilcilerimizden Çal Belediyespor, radikal kararlar almaya devam ediyor.

Takımın oynadığı futboldan ve aldığı sonuçlardan memnun olmayan Çal Karası yönetimi, Gözlükaya'nın görevine son verdi. Karşılıklı olarak anlaşarak dostça yolların ayrıldığı öğrenilirken, genç teknik adam Çal Belediyespor ile çıktığı 3 maçta 4 puan aldı.

 Bu sayfa toplam 2835 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
+6 #4 hoca belli 11-10-2017 17:39
bırakan ekibin içinde eski kaleci herkes bilir yoksa eger onlar ekibi coktan kurmustur. pasta bölünmesin çala geçmiş olsun galip gelen takımın hocalarıyla 3.haftada ayrılmak hangi mantıkla açıklanabilir ki...
Alıntı
 
 
+8 #3 AKIL FİKİR VERSİN 11-10-2017 08:41
ÇOK ÖNEMLİ BİR HAFTA ÖNCESİ ALINAN BU KARAR HESAP- KİTAP EDİLMEDEN YAPILAN BİR KARAR OLSA GEREK.
BEYEFENDİLER BU HAFTA SÖKE MAÇI VAR FARKINDAYSANIZ.BU MAÇIN ÖNEMİ KONUSUNDA BİLGİNİZ VARDIR İNŞALLAH.
SİZLER NASIL OLURDA DEPLASMANDAN GELEN TAKIMIN TEKNİK EKİBİNİ GÖREVDEN ALIRSINIZ.
RADİKAL KARARMIŞ ?
SİZ ÖNCE KEDİNİZİ RADİKALLEŞTİRİN İZ.
Alıntı
 
 
+4 #2 AMATÖR HASTASIYIM 10-10-2017 11:45
İLK ÖNCE ŞUNUN BİLİNMESİ GEREKİR Kİ TÜRK FUTBOLUNU FUTBOLUN İÇİNDEN GELMEYENLER YÖNETTİĞİ MÜDDETÇE BU FUTBOL BU ŞEKİLDE GİDECEKTİR VE HİÇBİR BAŞARIDA KALICI OLMAYACAKTIR. İLK ÖNCE FUTBOLUN İÇİNDEN GELENLER YÖNETMELİ VE BUNLARA DA BİR KRİTER GETİRİLMELİ. TEKNİK DİREKTÖRLERE GELİNCE HERKES İYİ VE KALİTELİ FUTBOLCU OLABİLİR ANCAK HERKES İYİ TEKNİK DİREKTÖR OLAMAZ. BUNUN EN İYİ ÖRNEĞİNİ KENDİ İLİMİZİN TAKIMI OLAN DENİZLİSPORLU YUSUF ŞİMŞEKTİR. ONUN İÇİN TEKNİK DİREKTÖRÜN TAKTİK BİLGİSİ VE OYUNU OKUMAYI ÖĞRENMESİ GEREKİR. TÜRKİYEDE TEKNİK DİREKTÖRÜN YARISINDAN FAZLASI OYUN OKUMA BECERİSİ YOK. NE ZAMAN OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YAPILACAĞINI BİLEMEDİKLERİ İÇİN OYUN KÖTÜYE GİTTİĞİNDE YERİ GELİYOR ÜÇÜNÜ BİRDE KULLANIYOR.ÖZÜN KISASI ŞUDUR. BİNANIN TEMELİ OLMAZSA BİNA EN UFAK RÜZGARDA YIKILMAYA MAHKUMDUR...
Alıntı
 
 
+12 #1 ÇALA HOCA GEREKSİZ 10-10-2017 10:45
ÇALSPOR YÖNETİMİ VE BAŞKANLARI BU İŞİ İYİ BİLİYOR. 1 SENE İÇİNDE...
CAHİT ÖZDEMİR---GEÇEN SENE DEVRE ARASI LİDER GİRDİĞİ LİGDE DEVRE ARASI GÖNDERİLDİ.
KÜRŞAT TAŞ -----TAKIMIN BAŞINDA ŞAMPİYONLUK YAŞADI.YENİ SEZONDA TRANFERLERİN BİR COGUNU YAPTI VE SEZONA BAŞLIYAMADAN GÖNDERİLDİ.
MUSTAFA ALİ GÖZLÜKAYA---DİĞER HOCANIN TRANFERLERİNİN ÜZERİNE 2-3 TAKVİYE YAPTI.3 HAFTA DURUM OLARAK OYUN VE PUAN OLARAK FENA DEĞİL.AMA GÖNDERİLDİ.
SİZLER NE YAPIYORSUNUZ.NEYİN PEŞİNDESİNİZ.SORUN HOCA VE OYUNCULARDA DEĞİL.BAŞLI BAŞINA SORUN KENDİNİZDE.YA ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ YA DA CAHİLSİNİZ.
SİZLER TEKNİK-TAKTİK VE OYUN İLE UĞRAŞACAGINIZA ENERJİNİZİ TAKIM VE TEKNİK HEYETİN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN UĞRAŞSANIZ DAHA İYİ OLACAKTIR.
BU İŞLER ŞAKA DEĞİL.HERKESİN EMEGİNE VE BU İŞTEN EVİNE EKMEK GÖTÜRMEYE ÇALIŞAN FUTBOLCU VE HOCALARA BİRAZ SAYGI LÜTFEN.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın