İBRAHİM GÜLER,"KALE ÇIKARSA ŞAŞIRMAYIN"

Bölgesel amatör lig temsilcimiz Kale Belediyespor’u 2 haftadan beri yakından takip ediyorum.   Geçtiğimiz hafta Çal deplasmanında rakibine karşı oyun üstünlüğünü kurmuş faka...

ACIPAYAM AĞIR YARALI

Süper Amatör Lig’in 15.hafta mücadelesinde Sarayköyspor, kendi sahasında ağırladığı Acıpayam Belediyespor’u eli boş gönderdi. 3 kırmızı kartın çıktığı mücadeleyi Sarayköyspor ...

FUTBOL GÜZEL SONUÇ KÖTÜ

Bölgesel Amatör Lig’in 15.haftasında Kuşadası deplasmanına giden Sarayköy 1926, güzel futbolunu sonuca yansıtamadı ve 2-2 berabere kalarak 1 puanla ayrıldı.   Her iki yarıda...

KALE ŞUHUT'U RAHAT GEÇTİ

Bölgesel Amatör Lig’in 15.hafta mücadelesinde sahasında Şuhut Belediye Hisaspor’u ağırlayan Kale Belediyespor 2.yarıda bulduğu gollerle karşılaşmadan 3-0 galibiyetle ayrıldı. ...

BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE HAFTANIN SONUÇLARI

Bölgesel Amatör Lig'de 15.hafta heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şu şekilde:   GÜN SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM STAT ...

SÜPER AMATÖR LİG'DE HAFTANIN SONUÇLARI

Süper Amatör Lig'de 15.hafta heyecanı sona erdi. Bu hafta oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şu şekilde:   GÜN SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM STAT ...

BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE HAFTANIN PROGRAMI

Bölgesel Amatör Lig'de 15.hafta heyecanı 3 temsilcimizin pazar günü oynayacağı müsabakalarla başlıyor. 15.Hafta programı şu şekilde:   GÜN SAAT 1.TAKIM ...

SÜPER AMATÖR LİG'DE HAFTANIN PROGRAMI

Süper Amatör Lig'de 15.hafta heyecanı Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşma ile başlıyor. Haftanın programı şu şekilde:   GÜN SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM ...

"6 PUANLIK BİR MAÇA ÇIKACAĞIZ"

Bölgesel Amatör Lig’de ki temsilcilerimizden Çal Belediyespor, Pazar günü deplasmanda lider Ödemişspor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürüyor.   Zirve yarışını ya...

"SÜPER AMATÖR'DE SON SENEMİZ"

Serinhisarspor'un başarılı futbolcularından Sezer Yenigün, bu hafta oynanacak olan Nikferspor maçı öncesi açıklamada bulundu.   Serinhisarspor’un Süper Amatör Lig’de ki son ...

TAVAS'DAN İKİ FLAŞ TRANSFER

Tavas Birlikspor, bombayı patlattı.   Tavas Birlikspor yönetimi yeni teknik sorumlu Mehmet Ali Sevil'in raporu doğrultusunda takıma iki tane bomba transfer yaptı. Tecrübeli...

"HAKEM RAKİBE AYAK UYDURDU"

Devre arasında flaş transferlere imza atarak adından söz ettiren Sarayköy 1926, Bölgesel Amatör Lig’in 14.hafta mücadelesinde sahasında konuk ettiği Ortaca Belediyespor’a 1-0 ...

Daha Eski Haberler

HAFTANIN PROGRAMI !

5.Hafta heyecanı Cumartesi günü oynanacak olan maçlarla başlıyor.

İşte haftanın maçları,

 

TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

STAT

14.10.2017

Cumartesi

12:30

Mehmehçik Mh. Spor

U19-2

Çal Belediyespor

D.Demirci

14.10.2017

Cumartesi

14:30

Kaptanspor

U14

Akkonakspor

D.Demirci

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Beyağaç Belediyespor

1.A.

Alparslan Gençlikspor

Beyağaç

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Gençlergücüspor

U19-2

Siteler Mahallesispor

İlbadı

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Üçler Albayrak BŞ.Spor

1.A.

Denizligücüspor

İlbadı

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Şemiklerspor

1.A.

Fatih 1453 Spor

Gümüşler

14.10.2017

Cumartesi

13:00

İğdir Kayagücüspor

1.A.

Karayahşilerspor

Ahmetçik

14.10.2017

Cumartesi

15:30

Şahinspor

1.A.

Çardak Belediyespor

Ahmetçik

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Honazspor

1.A.

Kocaderespor

Honaz

14.10.2017

Cumartesi

10:00

Denizli Merkezspor

U16

Bereketlispor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Karakovaspor

U19-2

Pamukkale Fatihspor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Dokuzkavaklarspor

U14

Acıpayam Belediyespor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

16:00

Dokuzkavaklarspor

U16

Denizli Telekomspor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

12:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U14

Yeşil Çınarspor

Şirinköy

14.10.2017

Cumartesi

14:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U19-2

Demiryolgücüspor

Şirinköy

14.10.2017

Cumartesi

16:00

Kalınkozspor

U19-2

Tekkeköyspor

Şirinköy

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Buldan Belediyespor

U16

İncilipınargücü GSK

Buldan

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Serinhisarspor

U16

Acıpayam Belediyespor

Serinhisar

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Kızılcabölükspor

U16

Bağbaşı Zeytinköyspor

Bağbaşı

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Sarayköy 1926 Spor

U16

Yeşilköyspor

Sarayköy

14.10.2017

Cumartesi

16:00

Sarayköyspor

U14

Denizli Starspor

Sarayköy

14.10.2017

Cumartesi

13:00

Horoz Gençlikgücüspor

U14

Nalan Kaynak Anadolu

Bozkurt

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Denizli Telekomspor

U14

Kızılcabölükspor

Akkonak

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Denizligücüspor

U14

Genç Ümitlerspor

Akkonak

15.10.2017

Pazar

13:00

Kıralan Demirspor

1.A.

Denizli Telekomspor

Ahmetçik

15.10.2017

Pazar

15:30

Yeşil Çivril Belediyespor

SAL

Dokuzkavaklarspor

Ahmetçik

15.10.2017

Pazar

12:00

Yeşilköyspor

U14

Denizli Merkezspor

Servergazi

15.10.2017

Pazar

14:00

Yeşilköyspor

SAL

Buldan Belediyespor

Servergazi

15.10.2017

Pazar

14:00

Serinhisarspor

SAL

Pamukkalespor

Serinhisar

15.10.2017

Pazar

14:00

Acıpayam Belediye

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

Acıpayam

15.10.2017

Pazar

12:00

Karakovaspor

1.A.

Tekkeköyspor

Saraçoğlu

15.10.2017

Pazar

14:00

Yağmur İz. Akhanspor

SAL

Tavas Birlikspor

Saraçoğlu

15.10.2017

Pazar

16:00

İncilipınarkentspor

SAL

Sarayköyspor

Saraçoğlu

15.10.2017

Pazar

12:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U16

Çal Belediyespor

Şirinköy

15.10.2017

Pazar

14:00

Kalınkozspor

1.A.

Denizli Starspor

Şirinköy

15.10.2017

Pazar

16:00

V.T.Şirinköyspor

1.A.

Kuşpınarspor

Şirinköy

15.10.2017

Pazar

14:00

Baklan Belediyespor

1.A.

Yeni Güneyspor

Baklan

15.10.2017

Pazar

13:00

Çamelispor

U16

Akkonakspor

Çameli

15.10.2017

Pazar

15:00

Çamelispor

1.A.

Akkonakspor

Çameli

15.10.2017

Pazar

14:00

Kelekçi Gençlikspor

1.A.

Sarayköy Menderesspor

Kelekçi

15.10.2017

Pazar

14:00

İncilipınargücü GSK

1.A.

Bozkurt Belediyespor

D.Demirci

15.10.2017

Pazar

16:00

Genç Ümitlerspor

U16

Elit Futbol Kulübü

D.Demirci

15.10.2017

Pazar

10:00

Pamukkale Fatihspor

U14

Denizli Kartalgücüspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

13:00

Demiryolgücüspor

1.A.

Gökbörü İncilipınar

İlbadı

15.10.2017

Pazar

15:00

Gençlergücüspor

U14

Serinhisarspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

17:00

Yeşil Çınarspor

U16

Denizligücüspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

19:00

Tekkeköyspor

U16

Denizli Yıldızspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

12:00

Denizli Eğitimspor

U14

Bağbaşı Zeytinköyspor

Akkonak

15.10.2017

Pazar

14:00

Başkarcı İ.Y.Spor

1.A.

Işıklıspor

Akkonak

15.10.2017

Pazar

15:00

Çal Belediyespor

BAL

Sökespor

Çal

Pazar

15:00

Sarayköy 1926 Spor

Sandıklıspor

Sarayköy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın