Perşembe, 12 Ekim 2017 20:37

5.Hafta heyecanı Cumartesi günü oynanacak olan maçlarla başlıyor.

İşte haftanın maçları,

 

TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

STAT

14.10.2017

Cumartesi

12:30

Mehmehçik Mh. Spor

U19-2

Çal Belediyespor

D.Demirci

14.10.2017

Cumartesi

14:30

Kaptanspor

U14

Akkonakspor

D.Demirci

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Beyağaç Belediyespor

1.A.

Alparslan Gençlikspor

Beyağaç

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Gençlergücüspor

U19-2

Siteler Mahallesispor

İlbadı

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Üçler Albayrak BŞ.Spor

1.A.

Denizligücüspor

İlbadı

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Şemiklerspor

1.A.

Fatih 1453 Spor

Gümüşler

14.10.2017

Cumartesi

13:00

İğdir Kayagücüspor

1.A.

Karayahşilerspor

Ahmetçik

14.10.2017

Cumartesi

15:30

Şahinspor

1.A.

Çardak Belediyespor

Ahmetçik

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Honazspor

1.A.

Kocaderespor

Honaz

14.10.2017

Cumartesi

10:00

Denizli Merkezspor

U16

Bereketlispor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Karakovaspor

U19-2

Pamukkale Fatihspor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Dokuzkavaklarspor

U14

Acıpayam Belediyespor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

16:00

Dokuzkavaklarspor

U16

Denizli Telekomspor

Saraçoğlu

14.10.2017

Cumartesi

12:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U14

Yeşil Çınarspor

Şirinköy

14.10.2017

Cumartesi

14:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U19-2

Demiryolgücüspor

Şirinköy

14.10.2017

Cumartesi

16:00

Kalınkozspor

U19-2

Tekkeköyspor

Şirinköy

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Buldan Belediyespor

U16

İncilipınargücü GSK

Buldan

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Serinhisarspor

U16

Acıpayam Belediyespor

Serinhisar

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Kızılcabölükspor

U16

Bağbaşı Zeytinköyspor

Bağbaşı

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Sarayköy 1926 Spor

U16

Yeşilköyspor

Sarayköy

14.10.2017

Cumartesi

16:00

Sarayköyspor

U14

Denizli Starspor

Sarayköy

14.10.2017

Cumartesi

13:00

Horoz Gençlikgücüspor

U14

Nalan Kaynak Anadolu

Bozkurt

14.10.2017

Cumartesi

12:00

Denizli Telekomspor

U14

Kızılcabölükspor

Akkonak

14.10.2017

Cumartesi

14:00

Denizligücüspor

U14

Genç Ümitlerspor

Akkonak

15.10.2017

Pazar

13:00

Kıralan Demirspor

1.A.

Denizli Telekomspor

Ahmetçik

15.10.2017

Pazar

15:30

Yeşil Çivril Belediyespor

SAL

Dokuzkavaklarspor

Ahmetçik

15.10.2017

Pazar

12:00

Yeşilköyspor

U14

Denizli Merkezspor

Servergazi

15.10.2017

Pazar

14:00

Yeşilköyspor

SAL

Buldan Belediyespor

Servergazi

15.10.2017

Pazar

14:00

Serinhisarspor

SAL

Pamukkalespor

Serinhisar

15.10.2017

Pazar

14:00

Acıpayam Belediye

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

Acıpayam

15.10.2017

Pazar

12:00

Karakovaspor

1.A.

Tekkeköyspor

Saraçoğlu

15.10.2017

Pazar

14:00

Yağmur İz. Akhanspor

SAL

Tavas Birlikspor

Saraçoğlu

15.10.2017

Pazar

16:00

İncilipınarkentspor

SAL

Sarayköyspor

Saraçoğlu

15.10.2017

Pazar

12:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U16

Çal Belediyespor

Şirinköy

15.10.2017

Pazar

14:00

Kalınkozspor

1.A.

Denizli Starspor

Şirinköy

15.10.2017

Pazar

16:00

V.T.Şirinköyspor

1.A.

Kuşpınarspor

Şirinköy

15.10.2017

Pazar

14:00

Baklan Belediyespor

1.A.

Yeni Güneyspor

Baklan

15.10.2017

Pazar

13:00

Çamelispor

U16

Akkonakspor

Çameli

15.10.2017

Pazar

15:00

Çamelispor

1.A.

Akkonakspor

Çameli

15.10.2017

Pazar

14:00

Kelekçi Gençlikspor

1.A.

Sarayköy Menderesspor

Kelekçi

15.10.2017

Pazar

14:00

İncilipınargücü GSK

1.A.

Bozkurt Belediyespor

D.Demirci

15.10.2017

Pazar

16:00

Genç Ümitlerspor

U16

Elit Futbol Kulübü

D.Demirci

15.10.2017

Pazar

10:00

Pamukkale Fatihspor

U14

Denizli Kartalgücüspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

13:00

Demiryolgücüspor

1.A.

Gökbörü İncilipınar

İlbadı

15.10.2017

Pazar

15:00

Gençlergücüspor

U14

Serinhisarspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

17:00

Yeşil Çınarspor

U16

Denizligücüspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

19:00

Tekkeköyspor

U16

Denizli Yıldızspor

İlbadı

15.10.2017

Pazar

12:00

Denizli Eğitimspor

U14

Bağbaşı Zeytinköyspor

Akkonak

15.10.2017

Pazar

14:00

Başkarcı İ.Y.Spor

1.A.

Işıklıspor

Akkonak

15.10.2017

Pazar

15:00

Çal Belediyespor

BAL

Sökespor

Çal

Pazar

15:00

Sarayköy 1926 Spor

Sandıklıspor

Sarayköy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Bu sayfa toplam 390 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın