Pazartesi, 11 Aralık 2017 16:03

Denizlispor, tarihinin belki de en kötü dönemini yaşıyor. 15 haftada alınan sonuçların hesabını kime sormak lazım bilmiyorum. Yönetim desen, diyor ki transfer yasağı bizden öncekilerin. Hoca desen, ben geldiğimde 1 puanımız vardı diyor. Futbolcu desen, diyor ki taraftar gelmiyor kaliteli futbolcu sayımız az. Taraftar desen, bu futbola mı maça geleceğiz.

 

Sonuç olarak Denizlispor 15 hafta sonunda ligde düşme potasında. Her yıl düşme korkusu yaşayan takım bu yıl daha da yakından hissediyor bu durumu. Yönetim ve teknik ekip, devre bitse de transferler yapsak derdinde. Ancak ilk yarıyı 11 puanla kapatırsak belki de yapılan transferler de bizi kurtaramayacak. Bu yıl diğer bir konu da herkesteki bu ‘suskunluk’.

Taraftar protesto etmiyor mesela futbolcuları. Başka dönem olsa maçta sırtlarını dönerlerdi, ‘adam gibi oynayın’ diye tezahürat yaparlardı. Şimdi sadece birkaç ıslık. Spor medyası geçtiğimiz yıllarda 10 maçta 15 puan alanlara demediklerini bırakmazken, şimdi 15 maçta alınan 11 puana seslerini çıkarmıyor. Herkesin umudu Manisaspor ve Eskişehir’in puan silinmesinin devam edeceği ve bu sayede ligde kalacağımız yönünde sanki. Halbuki biz göbek bağımızı kendimiz kesmeliyiz. Yoksa 50 yıllık çınar Denizlispor, ikinci ligde Kızılcabölükspor’la Denizli derbisinde karşılaşır!

 

 Bu sayfa toplam 390 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın

Çok Okunan Haberler