Çarşamba, 13 Aralık 2017 11:12

Denizlispor’da Samsunspor karşısında kaybedilen iki puan yönetimin de moralini bozdu.  Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat kaybedilen iki puanın kendilerini zor duruma soktuğunu söyledi.

 

Önlerindeki iki zorlu maçtan 6 puan çıkarmaları gerektiğini söyleyen Asbaşkan Ali Fırat, ”Devre arasının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Konumumuz Denizli’ye ve Denizlispor’a yakışmıyor.” dedi.

Devre arasında mutlaka takıma takviyeler yapacaklarının altını çizen Fırat, “Hocanın raporunu bekliyoruz. İstediği bölgeye takviyeler yapılacak. Her mevki için alternatifli çalışmalar yaptık. İki dönemdir transfer yapamadığımız için bu camia sıkıntı yaşıyor. Takıma takviye yaparken asla taviz vermeyeceğiz. Tüm bunları gerçekleştirirken mali disiplinden de kopmayacağız. Takım içindeki dengeleri koruyacağız.” diye konuştu.

Oynadıkları maçlarda Teknik Direktör Reha Erginer’in oyuncuların alternatifi olmadığı için çaresiz kaldığını söyleyen Fırat, ”Hoca oyuna müdahale etmek istiyor ama malzemesi yok. Denizlispor bu durumdan kurtulacak. İki hafta sonra çok farklı şeyler olacak. Yeni transferlerle rahat edeceğiz. Bazı oyunculara olan mecburiyetimiz ortadan kalkacak. Yepyeni bir takımla taraftarın karşısına çıkacağız.” dedi. Henüz kaybedilmiş bir şey olmadığının da altını çizen Fırat, Ligde alınacak 57 puan daha var hatırlatmasında bulundu.

 

 Bu sayfa toplam 302 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın

Çok Okunan Haberler