Perşembe, 14 Aralık 2017 10:33

Denizlispor'un teknik direktörü Reha Erginer, öncelikli hedeflerinin alt sıralardan kurtulmak olduğunu söyledi.

 

Sıkıntılı bir süreçten geçirdiklerini Erginer, ilk yarının son 2 haftasında alacakları puanlarla her şeyi düzelteceklerini belirtti. Önlerindeki iki maçı iyi geçmeleri halinde taşların yerine oturacağını vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, "Hedefimiz bu seneyi kazasız, belasız bitirip seneye ligin üst sıraları için adımlar atmak, şampiyonluğa oynamak. İnşallah istediğimiz oyuncuları kadromuza katacağız ve inanıyorum ki taraftarımıza daha rahat maçlar seyrettireceğiz. Amacımız öncelikle alt sıralardan kurtulmak." diye konuştu.

Erginer, takımın Denizli'nin büyük bir markası olduğunu ve bunun değerini yükseltmek istediklerini belirterek, şunları kaydetti, “Denizlispor için kümede kalmak başarı olmamalı. Denizlispor'u istediği, özlediği taraftarın görmek istediği yere çıkartmak için buraya geldim. Bu bir süreç, plan ve organizasyon işi. Bu organizasyon göründüğü gibi kolay değil. Bu sadece transfer ve hocanın isteğiyle olacak iş değil. Bu işin içinde herkesin etkisi olması gerekir.” dedi.

“SAĞLAM ADIMLAR ATMAK LAZIM”

Erginer, transfer yasaklarının bitmesinin ardından takıma faydalı olabilecek futbolcular almak istediklerini ifade ederek, “Denizlispor'u ileri taşıyacak, oyununa katkı koyacak futbolcular almak istiyoruz. Başarılı olmak için sağlam adımlar atmak gerekir. Denizlispor camiasında bu potansiyel var. Bunları sadece doğru planlayıp hayata geçirmek lazım.” diye konuştu.

 

 Bu sayfa toplam 230 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın

Çok Okunan Haberler