Cumartesi, 16 Aralık 2017 16:27

Denizlispor’un deplasmanda Gaziantepspor’la berabere kalmasının yankıları sürüyor.

 

50 dakika eksik oynayan rakibine karşı gol üretemeyen Denizlispor’un teknik direktörü Reha Erginer yaptığı hatalı oyuncu değişiklikleriyle eleştirilerden nasibini aldı.

Sezon başından beri takıma hiçbir katkı vermemiş olan Yasin Ozan’ı 75 dakika sahada tutmanın mantığı nedir? Ya da Yasin’i çıkartıp Atakan’ı almanın amacı nedir? Bize beraberlik yetiyor da biz mi bilmiyoruz hoca? İlk yarının sonlarına doğru 10 kişi kalan takımın üzerine biz neden yüklenmiyoruz? Diyeceksin ki elimde forvet var da ben mi oynatmıyorum. Sende haklısın ama Tarık gibi genç bir yetenek var bizim takımımızda. Hiç bir şey yapmayan Yasin Ozan’ın yerine bu çocuğa neden şans vermiyoruz? En fazla Tarık’ta gol atamaz başka da bir şey olmaz. 86. dakikada oyuna giren bir oyuncu 5 dakikada anca maça ısınıyor zaten. Oyunun sonunda oyuna aldığın Tarık’tan nasıl gol bekleyebilirsin ki hoca?

 

 Bu sayfa toplam 495 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
+3 #1 Muratti 16-12-2017 20:12
Hoca bazı oyunculara karşı art niyetli gençleri hiç tanımıyor guvenmiyor ayrıca bu hoca bu takımı taşıyamaz derhal istifa etmeli bu sonuç kabul edilemez
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın

Çok Okunan Haberler