Pazartesi, 08 Ocak 2018 16:57

Denizlispor Kulübünden kamuoyunu aydınlatacak çok güzel bir açıklama geldi.

 

Anlaştıkları oyuncuları açıklamaktan bile aciz olan Denizlispor’un bu açıklamasını Denizli Futbol olarak sizlerle paylaşıyoruz. Kamuoyuna başlığı altında yapılan açıklamadan biz bir şey anlamadık. Umuyoruz ki siz değerli okurlarımız anlarsınız…

İşte Denizlispor’dan yapılan açıklama:

KAMUOYUNA

 

“Transfer çalışmalarımız kapsamında kiralık olarak takımımıza katılan Canberk Aydın ve Alperen Babacan kamp programımıza dahil olarak takımla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Anlaşmaya vardığımız 2 futbolcu ise kamp yaptığımız otele gelerek takım arkadaşları ve teknik heyetimizle tanışmış olup kendi kulüpleri ile yaşadıkları sorunlarını çözmeleri için tarafımızdan kendilerine 3 gün izin verilmiştir.

Yurtdışından gelmesini beklediğimiz yabancı futbolcunun ise yarın Türkiye’ye gelerek kampımıza dahil olması beklenmektedir.

Transfer çalışmalarımıza başlarken hedeflemiş olduğumuz 8 futbolcudan 5 tanesi ile şuan anlaşmaya varılmış olup ayrıca taraftarımızın Denizlispor’da görmeyi çok istediği 2 futbolcu ile temaslarımız devam etmektedir. Bu oyuncular ile ilgili gerekli bilgi gelecek günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.

Denizlispor Yönetim Kurulu”

 

 Bu sayfa toplam 391 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
-1 #1 Bura denizli 09-01-2018 01:10
Kesinlikle katılıyoruz Taner a. başkaları bozuyor diye açıklamadiklari ni yazmış Denizlispor'a söz verip başkası araya girdi diye gidecek oyuncu zaten gelmesin... Burası Denizlispor.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın

Çok Okunan Haberler