KızılcabölükSpor Haberleri

Pazartesi, 17 Temmuz 2017 00:42

Kızılcabölükspor As Başkanı Halil Tun, bu sezon şampiyonluğun en büyük favorisi olduklarını söyledi.

 

Tecrübeli yönetici sözlerine şöyle devam etti. '' 3. Lige yüksele bilmek için çok uğraştık. Ama yıllardır profesyonel liglerde gösterdiğimiz istikrarlı tablo ile bu liglerde kalıcı olduğumuzu tüm Türkiye'ye gösterdik. Kızılcabölük mahallesinin adını duymayan kalmadı. 2 sezon önce kapısından döndüğümüz 2. lige bu sezon yükselmek istiyoruz. Bu bizim için imkansız değil. Çok iyi transferler yaptık. Kadromuzu hocamızın raporu doğrultusunda şekillendirdik. Tabi ki eksik olan bölgelerimize gerek görürsek transfer yapılacaktır. Ama şu anda hazırlık maçlarını bekliyoruz. Denizli halkından bu sezon bize daha çok destek olmalarını bekliyoruz. Taraftarlar, basın, mülki amirlerimiz, yönetim kurulumuz, teknik ekibimiz ve futbolcularımız tek bir yürek olup hak ettiğimiz 2. lige inşallah yükseleceğiz'' dedi.

 
Perşembe, 13 Temmuz 2017 03:40

İlimizin ağa lakaplı iş adamı Selahattin Çınar, Kızılcabölükspor'a sahip çıkmaya devam ediyor. Sponsor bulmakta güçlük çeken, 3. lig temsilcimize yıllardır verdiği desteği devam ettireceğini açıklayan Selahattin Çınar'a, yönetim forma hediye etti.

Geçtiğimiz günlerde Kızılcabölükspor yönetim kurulu üyelerini ve Kulüp Başkanı Osman Duran'ı ofisinde misafir eden hayır sever iş adamı Selahattin Çınar, geçtiğimiz sezonla ilgili genel bir bilgi aldı. İşlerinini yoğunlu sebebi ile Kızılcabölükspor maçlarını çok fazla izleyemediğini dile getiren Ağa lakaplı iş adamı,''Bu sezon maçlara daha fazla zaman ayıracağım'' dedi. Çınar sözlerine şöyle devam etti. ''Geçen sezon maçları çok takip edemedim. Ama oğlum Caner Çınar zaman zaman maçları izledi. Onunla da konuştuğumuzda takımın iyi yolda olduğunun bilgilerini alıyordum. Başkanımız Osman Duran'ın ziyareti bizleri çok memnun etti. Kızılcabölükspor'a desteklerimiz gecen yıllarda olduğu gibi devam edecek. İnşallah kulübümüz hak ettiği 2. lige bu sezon çıkacaktır. Teknik ekibimize ve yönetim kurulumuza güveniyorum. Allah sakatlıksız güzel bir sezon geçirmeyi nasip etsin'' dedi.

 

 

Sayfa 1 / 230

<< İlk Sayfa < ÖNCEKİ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SONRAKİ > Son Sayfa >>