Denizli 1’nci Amatör Küme B Grubunun ilk haftasında deplasmanda Şirinköyspor karşında alınan 4-1’lik yenilgi alan Şahinspor’da Takım Kaptanı Ali Yavuz amaçlarının spor yapmak olduğunu söyledi.

Çivril’in  mahalle takımı olarak kısıtlı ekonomik imkanlarla ligde mücadele ettiklerine değinen Şahinspor Takım Kaptanı Ali Yavuz “Takımda çok genç oyuncularımız var. Bizde onlara büyüklük yapmaya onlara ön ayak olmaya çalışıyoruz. Tabi başarı bir anda gelmiyor. Zaman istiyor. Zaten bizim amacımız köyümüzde bulunan gençlerin spor yapması. Bu gün iyi bir mücadele oldu. Elimizden geleni yaptık. Şirinköyspor’u tebrik ediyorum”ifadedelerinde bulundu.


Denizli Birinci Amatör Küme B Grubunun ilk haftasında Şahinspor’u 4-1 mağlup eden Şirinköyspor’da Teknik Sorumlu Muhsin Kayan oynanan oyun ve mücadeleden memnun olmadığını söyledi.


Lige imkanlar içerisinde en iyi şekilde hazırlanarak başladıklarına dikkat çeken Şirinköyspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan  “4-1’lik farklı bir galibiyet bizi aldatmasın. Oyun anlamında bugün açıkçası takımı beğenmedim. Ancak sezona üç puan ile başlamak çok önemlidir. İnsanlara moral verir. Tabiki bizim açımızdan zihnen ve moral açısından 3 puan ile başlamamız iyi oldu. İnşallah hafta içi bu maçta gördüğümüz eksiklikleri görerek gidereceğiz. Bizim takım olarak hedefimiz yeni oyuncular çıkartarak önce Denizli Futboluna sonra Türk futboluna kazandırmak istiyoruz. Bu gün 2004 doğumlu oyuncuları çıkardık. Bu şekilde devam edecek” dedi.

GALİBİYETLE MUTLU OLDUK

Şirinköyspor’da Takım Kaptanı Volkan Bağcı lige galibiyet ile başladıkları için mutlu olduklarını söyledi. İyi bir hazırlık sürecinden sonra lige başladıklarına dikkat çeken Kaptan Volkan Bağcı  “İlk maçlar her zaman zor olur. Bizim maç da öyle oldu zor maç oldu. Maça aslında iyi başlamıştık. Golle başlamıştık. Ama devamını getiremeyince 1-1’e geldi. Daha sonra biraz da tempoyu artırdık. İyi işler yaptık ve farklı bir sonuç geldi. Rakibimizi de bu anlamda tebrik ediyorum. İyi mücadele ettiler. Centilmence bir mücadele oldu. Bizim açımızdan iyi bir açılış maçı oldu. Takım olarak biz kendi aramızda iyi bir dayanışma içindeyiz. Tabiki her takım sezona şampiyonluk hedefi ile başlar. Bizim hedefimiz de ilk iki takım arasında tamamlamak olacak. Biz maç maç bakıyoruz. İlk maçı aldık inşallah devamı gelecek”dedi.