Olaylı maç Nikfer’e pahalıya patladı.

 

Süper Amatör Lig’in 7.haftasında Kalınkozspor ile Nikferspor Şirinköy sahasında karşı karşıya gelmiş, müsabakanın son bölümlerinde çıkan olaylar maçın önüne geçmişti. Kalınkozspor’un 4-0’lık galibiyeti onanırken, Nikferspor’a bir darbe de TFF’den geldi. TFF, Nikferspor’un 3 puanını sildi.

 

İşte o karar; “Nikfer Spor Klb. hakkında; 03.11.2018 tarihinde oynanan Kalınkoz Spor- Nikfer Spor Süper Amatör Küme (Denizli) müsabakasında, çıkan saha olayları nedeniyle; müsabakanın güvenlik nedeniyle tamamlanamaması ve Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda F.M.T.nın 19. maddesi uyarınca mevcut puanlarından 3 puan silinmesine,”

 

Nikferspor’un yarın oynanacak olan Honaz Starspor maçının ardından ligden çekileceği ciddi şekilde konuşuluyor.


İlimizde bu hafta oynanacak olan amatör maçların programı şu şekilde;


23.02.2019

Cumartesi

11:00

Y. Çivril Belediyespor

U16

İncilipınargücü GSK

Ahmetçik

 

23.02.2019

Cumartesi

13:00

Y.Çivril Belediyespor

SAL

Sarayköyspor

Ahmetçik

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Acıpayam Belediye

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

Acıpayam

 

23.02.2019

Cumartesi

11:00

Sarayköyspor

U14

Acıpayam Belediye

Sarayköy

 

23.02.2019

Cumartesi

10:00

Kızılcabölükspor

U14

Buldan Belediyespor

Şirinköy

 

23.02.2019

Cumartesi

12:00

Çamlık Futbol Kulübü

U14

Değirmenönüspor

Şirinköy

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Kalınkozspor

SAL

Buldan Belediyespor

Şirinköy

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Merkezefendispor

1.A.

Denizli Telekomspor

Şirinköy

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Denizli Starspor

SAL

Nikferspor

Honaz

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Çal Belediyespor

SAL

Çamelispor

Çal

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Çal Belediyespor

U14

Yeşilköyspor

Çal

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Yeşilköyspor

SAL

Dokuzkavaklarspor

Servergazi

 

23.02.2019

Cumartesi

11:00

Tavas Birlikspor

U19-2

Denizli Adaletspor

Karahisar

 

23.02.2019

Cumartesi

15:00

Kale Belediyespor

U19-2

Başkarcı İ.Y. Spor

Karahisar

 

23.02.2019

Cumartesi

10:00

Alparslan Gençlik

U14

Pamukkale Fatihspor

İlbadı

 

23.02.2019

Cumartesi

12:00

Denizli Gençlergücü

U14

Honazspor

İlbadı

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Alparslan Gençlikspor

1.A.

ASP Gençlikspor

İlbadı

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Güzelyurtspor

U19-2

Sarayköy Efelerspor

İlbadı

 

23.02.2019

Cumartesi

18:00

Değirmenönüspor

U19-2

V. Tekstil Şirinköy

İlbadı

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Serinhisarspor

U14

Bağbaşı Gençlikspor

Serinhisar

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Serinhisarspor

U19-2

Denizli Gençlergücü

Serinhisar

 

23.02.2019

Cumartesi

10:00

Dokuzkavaklarspor

U14

Denizli Merkezspor

Saraçoğlu

 

23.02.2019

Cumartesi

12:00

Karakovaspor

1.A.

Gökbörü İncilipınarspor

Saraçoğlu

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Kocaderespor

U19-2

Şemiklerspor

Saraçoğlu

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Beyağaç Belediyespor

1.A.

Denizligücüspor

Beyağaç

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Çardak Belediyespor

U19-2

Yeşil Çınarspor

Çardak

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Bozkurt Belediyespor

U14

İncilipınargücü GSK

Bozkurt

 

23.02.2019

Cumartesi

10:00

Tunaras Adaletspor

U14

V. Tekstil Şirinköyspor

Akkonak

 

23.02.2019

Cumartesi

12:00

Denizli Telekomspor

U14

Tavas Birlikspor

Akkonak

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Altınhorozspor

U14

Akkonakspor

Akkonak

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Denizli Eğitimspor

U14

Yeşil Çınarspor

Akkonak

 

23.02.2019

Cumartesi

14:00

Kaptanspor

U14

Denizligücüspor

D.Demirci

 

23.02.2019

Cumartesi

16:00

Denizli Starspor

U14

Kale Belediyespor

D.Demirci

 

24.02.2019

Pazar

10:00

Bereketlispor

U16

Denizli Starspor

Akkonak

 

24.02.2019

Pazar

12:00

Akkonakspor

U16

Merkezefendispor

Akkonak

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Üçler Alb. B.Ş. Spor

Akkonak

 

24.02.2019

Pazar

16:00

Elit Futbol Kulübü

U16

Denizligücüspor

Akkonak

 

24.02.2019

Pazar

11:00

Kıralan Demirspor

1.A.

Gürpınarspor

Ahmetçik

 

24.02.2019

Pazar

13:00

İğdir Kayagücüspor

1.A.

Kuşpınarspor

Ahmetçik

 

24.02.2019

Pazar

15:00

Işıklıspor

1.A.

Bozkurt Belediyespor

Ahmetçik

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Sarayköy Efelerspor

1.A.

Pamukkalespor

Sarayköy

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Başkarcı İ.Y. Spor

1.A.

Kocaderespor

Başkarcı

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Yeni Güneyspor

1.A.

Tekkeköyspor

Güney

 

24.02.2019

Pazar

18:30

V. Tekstil Şirinköyspor

1.A.

Bekilli Belediyespor

Şirinköy

 

24.02.2019

Pazar

10:00

Denizli Merkezspor

U16

Çamlık Futbol Kulübü

Saraçoğlu

 

24.02.2019

Pazar

12:00

Pamukkale Fatihspor

U16

Çal Belediyespor

Saraçoğlu

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Demiryolgücüspor

1.A.

İncilipınargücü GSK

Saraçoğlu

 

24.02.2019

Pazar

16:00

ASP Gençlikspor

U16

Horoz Gençlikgücü

Saraçoğlu

 

24.02.2019

Pazar

10:00

Yeşil Çınarspor

U16

Denizli Gençlergücüspor

İlbadı

 

24.02.2019

Pazar

12:00

Değirmenönüspor

U16

Yeşilköyspor

İlbadı

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Siteler Mahallesispor

1.A.

Şahinspor

İlbadı

 

24.02.2019

Pazar

16:00

Denizli Gençlergücüs

1.A.

Akkonakspor

İlbadı

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Kaptanspor

U16

Denizli Yıldızspor

D.Demirci

 

24.02.2019

Pazar

16:00

Genç Ümitlerspor

U14

Şemiklerspor

D.Demirci

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Fatih 1453 Spor

1.A.

Şemiklerspor

Gümüşler

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Acıpayam Belediye

U16

V. Tekstil Şirinköyspor

Acıpayam

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Bağbaşı Zeytinköy

U16

Sarayköyspor

Bağbaşı

 

24.02.2019

Pazar

16:00

Bağbaşı Zeytinköy

U14

Bereketlispor

Bağbaşı

 

24.02.2019

Pazar

12:00

Kale Belediyespor

U16

Kızılcabölükspor

Karahisar

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Kale Belediyespor

STBAL

Ortaca Belediyespor

Kale

 

24.02.2019

Pazar

14:00

Serinhisarspor

STBAL

Tavas Birlikspor

Serinhisar

 

24.02.2019

Pazar

16:00

Serinhisarspor

U16

Denizli Telekomspor

Serinhisar

 

24.02.2019

Pazar

16:00

Abalı Denizlispor

STT1L

Osmanlıspor

Atatürk