Denizli amatör liglerde bu hafta oynanacak olan müsabakaların programı şu şekilde:


C.tesi

14:00

Acıpayam Belediye

SAL

Y.Çivril Belediyespor

Acıpayam

C.tesi

12:30

Sarayköy Efelerspor

U19-2

Denizli Gençlergücüspor

Sarayköy

C.tesi

15:00

Sarayköy 1926 F.K

SAL

Sarayköyspor

Sarayköy

C.tesi

14:00

Kalınkozspor

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

Şirinköy

C.tesi

16:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U19-2

Kale Belediyespor

Şirinköy

C.tesi

15:00

Denizli Starspor

SAL

Yağ.İz.Akhanspor

Honaz

C.tesi

14:00

Çal Belediyespor

SAL

Buldan Belediyespor

Çal

C.tesi

12:00

Karakovaspor

1.A.

Bozkurt Belediyespor

Saraçoğlu

C.tesi

14:00

Demiryolgücüspor

1.A.

İğdir Kayagücüspor

Saraçoğlu

C.tesi

16:00

Dokuzkavaklarspor

SAL

Nikferspor

Saraçoğlu

C.tesi

14:00

Yeşilköyspor

SAL

Çamelispor

Servergazi

C.tesi

14:00

Tavas Birlikspor

U19-2

Değirmenönüspor

Karahisar

C.tesi

14:00

Güzelyurtspor

U19-2

Kocaderespor

İlbadı

C.tesi

17:00

Alparslan Gençlikspor

1.A.

Denizli Telekomspor

İlbadı

C.tesi

14:00

Denizli Adaletspor

U19-2

Başkarcı İ.Y. Spor

Akkonak

C.tesi

14:00

Şemiklerspor

U19-2

Serinhisarspor

Gümüşler

C.tesi

14:00

Denizli Yıldızspor

U19-1

İncilipınargücü GSK

D.Demirci

C.tesi

16:00

Fatih 1453 Spor

1.A.

Akkonakspor

D.Demirci

C.tesi

14:00

Kıralan Demirspor

1.A.

Tekkeköyspor

Ahmetçik

Pazar

14:00

Yatağanspor

1.A.

Gürpınarspor

Yatağan

Pazar

14:00

Yeni Güneyspor

1.A.

Başkarcı İ.Y. Spor

Buldan

Pazar

14:00

Beyağaç Belediyespor

1.A.

Kocaderespor

Beyağaç

Pazar

14:00

Işıklıspor

1.A.

Merkezefendispor

Ahmetçik

Pazar

12:00

Tekkeköyspor

U19-1

Dokuzkavaklarspor

İlbadı

Pazar

14:00

Siteler Mahallesispor

1.A.

Bekilli Belediyespor

İlbadı

Pazar

16:00

Denizli Gençlergücü

1.A.

Gökbörü İncilipınarspor

İlbadı

Pazar

13:00

Demiryolgücüspor

U19-1

Karakovaspor

Saraçoğlu

Pazar

15:00

Pamukkale Fatihspor

U19-1

Bağbaşı Zeytinköyspor

Saraçoğlu

Pazar

14:00

Kelekçi Gençlikspor

1.A.

Kuşpınarspor

Kelekçi

Pazar

12:00

Isparta Emrespor

K3L

Horozkentspor

Şirinköy

Pazar

14:00

V. Tekstil Şirinköyspor

1.A.

İncilipınargücü GSK

Şirinköy

Pazar

14:00

Çardak Belediyespor

1.A.

Şahinspor

Çardak

Pazar

14:00

Sarayköy Efeler

1.A.

Denizligücüspor

Sarayköy

Pazar

14:00

Yeşilköyspor

U19-1

Kızılcabölükspor

Servergazi

Pazar

14:00

Bozkurt Belediyespor

U19-2

Yeşil Çınarspor

Bozkurt

Pazar

12:00

Denizli Adaletspor

1.A.

ASP Gençlikspor

Akkonak

Pazar

14:00

Akkonakspor

U19-1

Çal Belediyespor

Akkonak

Pazar

16:00

Elit Futbol Kulübü

U19-1

Acıpayam Belediyespor

Akkonak

Pazar

14:00

Şemiklerspor

1.A.

Üçler Alb. B.Ş. Spor

Gümüşler

Pazar

14:00

Serinhisarspor

STBAL

Kepez Belediyespor

Serinhisar

Pazar

19:00

Denizlispor

ST1L

Altınordu FK

Atatürk

Salı

15:00

Yeşilköyspor

U15Poff

Denizligücüspor

Şirinköy

Salı

15:00

Dokuzkavaklarspor

U15Poff

Genç Ümitlerspor

İlbadı

Salı

15:00

İncilipınargücü GSK

U15Poff

V. Tekstil Şirinköyspor

Akkonak

Perşembe

16:00

Acıpayam Belediye

U17Poff

Bağbaşı Zeytinköyspor

Şirinköy

Perşembe

16:00

Kızılcabölükspor

U17Poff

İncilipınargücü GK

İlbadı

Perşembe

16:00

Denizli Telekomspor

U17Poff

Denizligücüspor

Akkonak




 


 

Denizli amatör liglerde bu hafta oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şu şekilde:

 

Bölgesel Amatör Lig;

Tavas Birlikspor - Konyaaltı Belediye (0-2)
Kale Belediyespor – Kuşadasıspor (5-1)
Ortaca Belediyespor – Serinhisarspor (1-1)

 

Süper Amatör Lig;

Sarayköyspor – Kalınkozspor (9-1)
Y.Çivril Belediyespor - Sarayköy 1926 (2-1) 
Nikferspor – Çamelispor (4-1)
Buldanspor – Dokuzkavaklarspor (1-1) 
Yağ.İz.Akhanspor - Çal Belediyespor (0-1) 
Bağbaşı Zeytinköyspor- Honaz Starspor (4-0)
Acıpayam Belediyespor – Yeşilköyspor (5-1)