ASKF'NİN YENİ BAŞKANI SARIKAYA

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU
Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında yapılan seçimleri, 182 oyla uzun yıllar ASKF yönetiminde yer alan Ayşe Sarıkaya ve ekibi kazandı. Mevcut başkan Feyyaz Ceşen ise 152 oyda kaldı.


Denizli Amatörspor Kulüpleri Federasyonu 15. olağan genel kurulu bugün Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında gerçekleştirildi. Geçtiğimiz yapılması planlanan ancak pandemi nedeniyle bir türlü yapılamayan genel kurul bugün gerçekleştirildi.

Saat 14:00'da başlayan seçimlerde mevcut başkan Feyyaz Ceşen ile eğitimci kimliği ile tanınan ve uzun yıllar ASKF'nin yönetiminde yer alan Ayşe Sarıkaya başkanlık için yarıştı. Spor camiasının bir araya geldiği seçimlerde adaylar yaptıkları konuşmalar ile kendilerini tanıtı ve projelerinden bahsetti.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Yapılan oy kullanma işlemlerinin ardından saat 17:00'da sandıklar açıldı ve oy sayımına geçildi. Yapılan sayım sonucunda toplam 341 oy kullanıldı. Kullanılan oyların 5'i geçersiz sayılırken 2'side boş çıktı. Yapılan sayım sonucunda Ayşe Sarıkaya ve ekibi 182 oyla Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun Başkanı seçilirken, mevcut başkan Feyyaz Ceşen ise 152 oyda kaldı.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın