“AMATÖRE HİZMET BİZİM İÇİN BİR ONURDUR”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli ASKF 15’nci Olağan Genel Kurulunda başkanlık seçimini kazanan Ayşe Sarıkaya ve yönetimi tarafından Futbol il Temsilciliği görevine getirilen, Elit Futbol Kulübü ve Sitelerspor Kulüp Başkanı Mehmet Tekin yapmış olduğu açıklamada 17 Mart 2021 günü yapılan Denizli amatör spor kulüpleri Federasyonu olağan 15’nci Genel Kurulunda başkanlık seçimini kazanan Ayşe Sarıkaya hanımefendi başta olmak üzere yönetim kurulunu tebrik eder görevlerinde başarılar dilerim”dedi.
Başkan Tekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; 13 yıl amatör spora başkan olarak hizmet eden Sayın Feyyaz Ceşen beyefendiye ve bu süreç içerisinde hizmet ve dava arkadaşlığı yapan Yönetim kurulu arkadaşlarına Teşekkür ederek “Sağlıklı mutlu huzurlu gün ve yıllar temenni ederim.

“AMATÖR FUTBOLA BİRLİKTE HİZMET EDELİM”
9 Şubat 2021 tarihinde “Amatör futbola birlikte hizmet edelim” Teklifi ile gelen Ayşe Sarıkaya hanımefendi temsil yetkisini kazandıktan sonra 19 Mart 2021 tarihinde Denizli Amatör spor Kulüpleri Federasyonu futbol İl Temsilciliğinde ekip arkadaşlarımız Ayhan Karaca ve Levend Sarıoğlu ile birlikte hizmet etme görevini şahsıma vermesinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ederim.

“KARDEŞLİK DOSTLUK ÖN PLANDA OLACAK”
Denizlimizin ve ilçelerimizin Güzide amatör kulüplerine hizmet etmek bizim için bir onurdur bir şereftir. Tüm kulüplerimizi kucaklayacak tarafsız, takım ayrımı yapılmaksızın sorunların çözümü, seyir zevkinin, kardeşliğin ve dostluğun ön planda olduğu Amatör ruhla futbolun kardeşlik ve dostluk olduğunu gösterecek çalışmalar yapacağımızı ve bu konuda hiçbir kulübümüzün endişeye kapılmaması hususunda söz veriyoruz sözümüz sözdür.

“HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
Hep birlikte başaracağız. Bu vesileyle kulüp başkanlarımıza yöneticilerine amatör futbolumuzun paydaşları olan TÜFAD Denizli adına başta Bülent Fil başkanımız olmak üzere tüm hocalarımıza İl hakem kurulu başkanımız Hayati Ünal olmak üzere hakemlerimize saha komiserleri Derneği Başkanı Fatih Salmansar olmak üzere tüm Saha komiserlerimize Amatör futbola gönül verenlere saygı ve sevgilerimi sunarım dedi”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın