DENİZLİ MASTERLAR ŞAMPİYONLUĞA GÖZ DİKTİ

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Masterlar Antalya’da yapılacak Uluslar arası Turnuva da şampiyonluk istiyor.

2009 yılından bu yana Denizli’de faaliyet gösteren ve daha önce katılmış olduğu yurt içi ve yurt dışı turnuvalarda almış olduğu çeşitli başarılarla dikkat çeken Denizli Masterlar Antalya’nın Manavgat İlçesinde düzenlenecek olan ve 19 -23 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslar arası Masterlar Turnuvası’nda şampiyonluk istiyor.

Turnuvaya; Ankara, Konya, Van,Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Kocaeli, İzmit , UsGroup(Mert Korkmaz), Romanya, Manavgat,Silivri, Karaman, Gebze, Irak, Kosova, Denizli, Ereğli, Bolu,Karabük, Gölcük, Kartepe,Hakkari, Aksaray, AnkaraTunalı, Sakarya, KKTC, Moldova, Çekya ‘dan takımların katılacağı açıklandı.

Geçen yıl yapılan turnuvada finalde İran’a kaybeden Denizli temsilcisi bu yıl şampiyonluk istiyor. Müsabaka öncesi Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Bülent Seyhan kadrolarının uyumlu ve yetenekli futbolculardan oluştuğuna dikkat çekerek “Bu turnuvalar illerin tanıtımı açısından büyük önem arz ediyor. Bu nedenle şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah Denizlimize şampiyonluk kupası ile döneceğiz”dedi.

Faaliyet için sponsor olan KGY İnşaat ‘a teşekkür eden Başkan Seyhan “Bu turnuvaya katılmamız için bize sponsor olarak maddi manevi destek olan KGY İnşaat, yönetim kurulu üyeleri Hakan Yıldırım ve Kadir Gökhan Yıldırım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın