ÇALIŞ “FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİK”

HABER:ÖMER BEYAZOĞLU
Denizli Süper Amatör Ligi takımlarından Denizli Kartalspor yeni sezonun başlamasını dört gözle bekliyor. Kulüp Başkanı Yılmaz Çalış covid 19 salgını nedeniyle liglere ara verildiğine dikkat çekerek inşallah en kısa zamanda salgın tehlikesinden kurtulur, futbola tekrar döneriz futbolu çok özledik dedi.
Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Başkan Çalış, Denizli Kartalspor olarak, Denizli Amatör Futbol Liginde yeni olduklarını ancak bu sürede büyük başarılar kazandıklarını vurgulayarak “Maalesef Covid 19 salgını dünyayı olduğu gibi ülkemizi de olumsuz yönde etkiledi. Bundan da en çok futbol etkilendi. Beklentimiz bu salgının bir an önce sona ermesi.
Tabi liglerin bu ara başlaması çok zor çünkü hatsa sayısı artarak devam ediyor. Ben şahsen liglerin Ağustos ayında başlayacağını tahmin ediyorum. O zaman normale döner ve özlediğimiz futbola yeşil sahalara döner o heyecanı tekrar yaşarız. Ligler başlarsa inşallah Denizli Kartalspor olarak büyük hedeflerimiz var. Önümüzmüdeki sezon bizim yılımız olacak”ifadelerini kullandı.


Tags:

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın