SARAYKÖY’DE KAPTAN "DEVAM" DEDİ

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Yeni sezonda Denizli’yi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek 3 takımdan birisi olan Sarayköyspor transfer çalışmalarına hız verdi. Ligi iyi bir yerde tamamlamak isteyen kırmızı siyahlılar Kaptan Mehmet Emin Metinkaya ile de anlaşmaya vardı.
Daha önce; Nazilli Belediyespor, Pamukkalespor gibi takımların yanı sıra uzun yıllar Sarayköyspor forması giyen geçtiğimiz sezonun takım kaptanı Mehmet Emin Metinkaya 2021-2022 sezonunda da Bölgesel Amatör Ligde Sarayköyspor forması giyeceği için mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.

Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan 30 yaşındaki deneyimli futbolcu “2003 yılında futbola başladığım ve uzun yıllar formasını giydiğim, Sarayköyspor ile tekrar anlaştığım için çok sevinçliyim. İnşallah yeni sezonda taraftarlarımızın da desteği ile hedefimize ulaşarak ligi istediğimiz yerde tamamlarız. Bunu başarabilecek bir kadromuz var. Tek amacımız taraftarlarımıza layık bir takım olmak. Birlik ve beraberlik içerisinde olursak hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın