“TEK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

HABER:ÖMER BEYAZOĞLU

Yeni sezonda Denizli 1. Amatör Kümede mücadele edecek olan İstiklalspor’da hedef belirlendi. Genel Kaptan Mehmet Erdoğan Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek “2019 yılında kurulmuş henüz çok genç bir kulüp olarak kuruluş amaçlarımız doğrultusunda ilerleyeceğiz”dedi.
2019 yılında büyük hedeflerle kurulan ve kurulduğunun ilk yılında aldığı başarılı sonuçlar ile dikkat çeken İstiklalspor 2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında yönetim kurulunu yeni ve güçlü isimlerle takviye ederken diğer taraftan da hedefleri doğrultusunda önce teknik ekibi belirleme ve onun istekleri doğrultusunda kadroyu oluşturma çabasında.
Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Genel Kaptan Mehmet Erdoğan yeni sezonda güçlü takımlarla mücadele edeceklerini belirterek “Bizim kuruluştan beri hedefimiz her yıl şampiyon olarak gidebildiğimiz yere kadar gitmek. Bu amaçla kurulduk. İlk yılımızda salgın nedeniyle yarım kalan ligde başarılı olarak 1.Amatör Kümeye yükseldik. İnşallah burada da şampiyon olarak Süper Amatöre yükselmek istiyoruz.
Bunun için önce güçlü bir yönetim oluşturduk. Çünkü yönetim olmadan olmaz. Daha sonraki aşamada da Teknik heyeti belirleyerek, futbol bilgisine yeteneğine ve karakterine güvendiğimiz futbolcularla hedefimize ilerlemek ve taraftarlarımızın da desteği ile mutlu sona ulaşmak her yönden adından söz ettiren bir takım kurmak istiyoruz”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın