SAL'DA GÜNDEM PANDEMİ VE AŞI

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Amatör Liglerinin, 17 Ekim 2021 tarihinde oynanacak olan, Süper Amatör Lig maçları ile başlayacak olması nedeniyle Denizli ASKF tarafından taban birlikleri ile kahvaltılı tanışma, dayanışma toplantısı yapıldı.

PASVAK ikinci Aşevi’nde yapılan Toplantıya; Denizli ASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya, yönetim kurulu üyeleri, hakem temsilcileri, Saha Komiserleri Derneği Başkan ve Temsilcileri, tertip komiteleri üyeleri ile diğer davetliler ve taban birlikleri katıldı.
Samimi bir ortamda geçen toplantıda katılımcılar kendilerini tanıtarak yeni sezon ile ilgili duygu ve düşüncelerini, yapılması gerekenler ve alınması gereken tedbirler konusunda görüşlerini paylaştılar.

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan DASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya herkesin futbolu özlediğini ve liglerin başlaması nedeniyle heyecanlı olduklarını dile getirerek “Liglerin uzun bir aradan sonra tekrar başlaması nedeniyle herkes gibi bizde de heyecan var. Bu heyecanı daha da etkinleştirmek için taban birliklerimizle, tertip komitemizle birlikte bu gün sezon öncesi bir araya gelelim tanışma, dayanışma değerlendirme toplantısı adı altında bir kahvaltı düzenledik. Geldikleri için hepsinin de emeğine sağlık. Geldiler birlikte tanıştık.

“TATLI BİR REKABET ORTAMINDA MÜCADELE OLSUN”
2021-2022 sezonunun en iyi şekilde nasıl düzenlenebileceği ile ilgili bir çalışma yaptık. Dilerim hep birlikte, yeni sezonda özlem duyduğumuz sezonu fair play, çerçevesinde, dayanışma içerisinde, tatlı bir rekabet ortamı yaşayacağımıza inanıyorum. Katılan Herkese teşekkür ediyorum.
Denizli Amatör Futbol Ligi, 17 Ekim 2021 tarihinde Süper Amatör Lig’de oynanacak maçlar ile başlıyor. Tüm Denizli halkımızı özlediği futbolu izlemeye davet ediyorum”dedi.

“İKİ AŞI OLMAK ŞART YADA PCR TESTİ İSTENECEK”
Maçlara katılacak kulüplere ve diğer taban birliklerine uyarılarda bulunan Başkan Sarıkaya “2021-2022 sezonunda müsabakalarda covid salgını nedeniyle önemli tedbirler var. Müsabakalarda görev alacak; Antrenör, futbolcu, hakem, saha komiseri yada diğer görevli personel, sahaya giren herkesin iki aşı olması zorunluluğu var. Eğer aşı olmamışsa PCR testi yaptırmak zorundalar. Kimsenin mağduriyet yaşamaması için bu konuda dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın