BÜTÜN ÇOCUKLAR FUTBOL OYNASIN DEDİK

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Yeni sezonda Denizli 1’inci Amatör Kümede mücadele edecek olan Yatağanspor 2021-2022 sezonu için hazırlıklarını sürdürürken Kulüp Başkanı Halil Merttürk yeni sezonda hedeflerinin Süper Amatör Lig olduğunu açıkladı.

Denizli Futbol’a çarpıcı açıklamalarda bulunan Yatağanspor Kulüp Başkanı Halil Merttürk, Yatağanspor kulübü olarak, iki yıl önce göreve geldiklerinde de zor şartlarda olan kulübe sahip çıktıklarını belirterek “Öncelikle takımı 1’inci Amatörde tuttuk. Sonra planlarımız dahilinde olan bütün çocuklar futbol oynasın kampanyamızla U19 takımımızı oluşturduk. Daha sonra U12 takımımızla çeşitli futbol etkinliklerine katıldık.
Salgından sonra başlaması planlanan u16 takımımızı oluşturup gençlere değer veren spor aşığı olan ilçemizden Hikmet hocamızla anlaşıp gençlerimizi lige hazırlamamızda yardımcı olmasını istedik. 1’inci amatörde mücadele edeceğimiz için güçlü ve iddialı kadro oluşturduk.
“Yataganspor olarak bütün yaş kategorilerinde mücadele etmeye hazırız”
Yataganspor olarak bütün yaş kategorilerinde mücadele etmeye hazırız. Bu güne kadar bizden desteklerini esirgemeyen maddi manevi yanımızda olan Serinhisar Belediye başkanımız Hüseyin Gemiye teşekkür ederiz. Hemşerimiz olan Pamukkale Belediye başkan yardımcımız Ayhan Soyfidan başkanımıza da verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.
Özlemle beklediğimiz amatör futbol sezonunun süper amatör lig karsılaşmalarıyla başlamasından dolayı mutluyuz. Süper Amatör ligdeki bütün takımlarımıza centilmence güzel bir sezon geçirmelerini, önümüzdeki sezonda Süper Amatör ligde Yataganspor’u beklemelerini isteriz. Ayrıca BAL’daki temsilcimiz Serinhisarsporumuza Bağbaşı Zeytinköyspor ve Sarayköyspor’a basarılar dileriz”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın