HONAZSPOR, SEZONU ERKEN AÇTI

HABER: EMRAH VAROL 

Denizli’de bu yıl amatör liglerin Ocak ayında başlaması beklenirken, Honazspor sezonu erken açarak antrenmanlara ağırlık vermeye başladı. 

Denizli 2. Amatör Küme takımlarından Honazspor sezonu erken açtı. Bu yıl Ocak ayında oynanması beklenen ve 1. Amatör küme ile birleşerek oynanacak maçlar öncesi bir araya gelen ve çalışmalara başlayan Honazspor’da morallerin ve isteğin yerinde olduğu gözlendi. Bir süre önce kongre yapan ve başkanlığa İsmail Özülke’nin, teknik direktörlüğe ise eski futbolcularından Mehmet Şahin’in getirildiği kulüpte özellikle genç oyuncuların istek ve azimleri teknik heyeti memnun ediyor. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek de takıma bir otobüs kazandırarak desteğine devam ediyor.

Kondisyon depolayan Honazsporlu oyuncuların büyük kısmının ilçenin gençleri olması da dikkat çekiyor. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sportif faaliyetlere yönlendirme amacında olan siyah beyazlı kulübe her geçen gün ilginin arttığı gözleniyor. Mehmet Şahin’in yardımcılığını da yine takımın eski oyuncularından Murat Aydazer yaparken, Aydazer aynı zamanda kaleci antrenörlüğünü de yapıyor.

Takımda güzel bir hava olduğunu belirten Honazspor Teknik Direktörü Mehmet Şahin, ‘’ İlk göreve geldiğimiz günden bu yana takımımızda motivasyonu üst seviyelere çıkarmaya çalıştık. Özellikle genç oyuncularımızın aramıza katılmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte tecrübeyi karıştırıp ortaya güzel bir takım koymak istiyoruz. Ligler başlayana kadar antrenmanlara devam edeceğiz’’ dedi.


 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın