LİDER KALE BELEDİYESPOR’DA MORALLER YERİNDE

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Ligi B Grubu 4. Haftasında deplasmanda Beyağaç Belediyespor’u 3-1 mağlup ederek haftayı 3 puan ile kapatan lider Kale Belediyespor’da moraller yerinde. Teknik Sorumlu Mehmet Ali Sevil adım adım hedefe ilerlediklerini söyledi.
Ligin 4. Haftasında oynanan Beyağaç Belediyespor maçını değerlendiren başarılı çalıştırıcı “Bu hafta ligdeki en yakın aynı puandaki rakibimize konuk olduk. Hem iyi bir takım hem de iç sahada rakiplere problemler yaratan bir rakipti. Zorlu bir maç olabileceğinin farkındaydık. Kötü bir zemin vardı ve ona göre planlarımızı yapmıştık. Zemine göre iyi oynadığımızı ve çok iyi bir mücadele gösterdiğimizi düşünüyorum.
Oyunsal anlamda çok söyleyeceğimiz bir durum yok. Duran top odaklı çalışmalar yaptık. Onunda meyvesini aldık. Rakibimizi de gösterdikleri iyi futbol ve centilmenlikten ötürü kutluyorum. Biz lider iyi futbol ve iyi mücadeleyle maç maç giden bir takımız. İnşallah önümüzdeki haftada iyi futbol ve galibiyetimize devam ederiz”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın