BAĞBAŞI ZEYTİNKÖYSPOR EVİNDE KAYBETTİ

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU
Stat: Akkonak Dr. Samim Gök

Hakemler: Aykut Çetinkaya, Ahmet Kıvanç Kader, Meryem Güler, Tunahan Dünra
Bağbaşı Zeytinköyspor; Oğuzhan Oğuz, Mehmet Yalçınkaya, Mahir Çağdaş, Alihan Solcan(Fatih Öngül Dak. 46), Tolgahan Şengün, Cenginhan Soyucak,(Erdem Türkmen Dk. 77) Salih Şaraldı, Berkay Kaya, Rıdvan Aracı, Alperen Kapan, Fethi Fındık
Korkuteli Belediyespor; Onur Nazmi Terzioğlu, Tugay Sülün, Onur Kaya, Emrah Cülen(Remzi Can Gülmez Dk. 90), Emre İnal, Ardahan Gündoğdu, Yılmaz Lüle(Yiğit Kılıç Dak. 90), Yunus Emre Yıldız(Hasan Demirkan Dk. 77), Ali Deniz Kurt(R. Çağatay Şahin Dk. 77), Murat Baba, Berke Camcı (Samet Akar Dk. 85)
Sarı Kartlar: Alihan Solcan, Oğuzhan Oğuz (Bağbaşı Zeytinköyspor), Yunus Emre Yıldız (Korkuteli Belediyespor)
Kırmızı Kart : Yok
Goller; Berke Camcı Dk. 50, Yılmaz Lüle Dak. 72 (Korkuteli Belediyespor)
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3. Grup 7. Haftada Korkuteli Belediyespor ile kendi sahasında karşılaşan Bağbaşı Zeytinköyspor rakibine 2-0 mağlup olarak ligde yedinci yenilgisini aldı.
Ligde rakiplerine oranla genç bir takım ile mücadele eden Bağbaşı Zeytinköyspor tecrübeli rakibi karşısında ilk yarı başa baş mücadele etse de ikinci yarıda üstün oynayan rakibi karşısında fazla bir varlık gösteremedi.
Maç 2-0 misafir takımın üstünlüğü ile sona erdi. Bağbaşı Zeytinköyspor henüz puan ile tanışamazken Korkuteli Belediyespor puanını 14’e yükseltti.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın