SERİNHİSAR’DA MORALLER YERİNE GELDİ

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3. Grup 7. Haftasında evinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi GSK ile karşılaşan ve rakibini Ufuk Özseçen’in kaydettiği gol ile 1-0 mağlup ederek haftayı 3 puan ile kapatan Serinhisarspor’da moraller yerine geldi. Kırmızı beyazlılar bu sonuçla puanlarını sekize çıkarmış oldu.

Karşılaşmayı Denizli Futbol’a, değerlendiren kırmızı beyazlı takımın Teknik Sorumlusu Vural Yiğit iyi bir hazırlık süreci sonrası karşılaşmaya çıktıklarına dikkat çekerek “Bizim ve rakibimiz açısından çok kritik müsabakaydı. Kazananın önünü daha rahat görebileceği kaybedenin kötü günler yaşayacağı maçtı. İki haftadır 8 oyuncu eksikliğine rağmen çok iyi mücadele gösterip sonuç alamayan oyuncularımız bu maçta 5 oyuncumuzun da aramıza dönmesiyle maçı kazanmış olduk.
Gencecik tertemiz oyuncularımızla bu lige güzellik katıyoruz ve katmaya da devam edeceğiz. Bu hafta üzerimizden büyük bir yük kalktı. Serinhisar’da oynayacağımız maçı kazandığımız takdirde daha da iyi olacağımıza inanıyorum. Bu maç için tüm oyucu grubuma teknik ekibime ve büyük taraftarımıza teşekkür ediyorum”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın