YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYESPOR İLK YARIYI 3. OLARAK TAMAMLADI

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU

Denizli Süper Amatör Ligi A Grubu 8. Haftasında kendi evinde grup lideri Buldan Belediyespor ile karşılaşan Yeşil Çivril Belediyespor rakibi ile 0-0 berabere kalarak puanları paylaştı. Teknik Sorumlu Mustafa Karakaya sakat ve cezalı oyuncu sayısının çok olduğuna dikkat çekerek; "Olumsuz şartlara rağmen sahadan bir puan ile ayrıldık özverili mücadelelerinden dolayı futbolcularıma teşekkür ediyorum" dedi.

Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Yeşil Çivril Belediyespor Teknik Sorumlusu Mustafa Karakaya “Bugün oynadığımız Buldan Belediyespor müsabakasında iki cezalı oyuncumuz ve bir sakat futbolcumuzun yanında görev verdiğim Futbolcularımın arasında dört futbolcunun da ciddi sakatlıkları olmasına rağmen fedakarlık yapıp oynadılar ve Görevlerini layıkıyla yerine getirdiler.
Mağlup olsaydık da aynı şeyleri söylerdim. Böyle özverili bir Futbolcu topluluğuna sahip olduğum için mutluyum. Maça gelince iki takımında çok temkinli oynadığını fakat zaman zaman iki takımda gol pozisyonları yakaladı fakat degerlendiremedi ve maç 0-0 berabere bitti. Neticede bu kadar eksiğe rağmen iki haftadır grubun lider takımlarıyla oynayıp puanlar aldık. Bana göre küçümsenmeyecek bir başarıdır. Bu Durum Ligin ikinci yarısında daha iyi olabilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın”ifadelerinde bulundu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın