YİĞİT “ZOR OLDU AMA KAZANDIK”

HABER: ÖMER BEYAZOĞLU


Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3. Grupta mücadele eden Serinhisarspor erteleme maçında Bucak Belediye Oğuzhanspor’u 2-1 mağlup ederek puanını 11’e çıkardı. Serinhisarspor Teknik Sorumlusu Yiğit kritik bir maç oynadıklarını belirterek zorda olsa kazandık artık önümüzü daha rahat görüyoruz dedi.Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan kırmızı beyazlı takımın Teknik Sorumlusu Vural Yiğit kendileri açısından kritik bir maçı kazandıklarını belirterek “Çok zor bir maç oldu. Çok iyi hazırlandık. Pazar günü Kemer’den döndük. Orada biraz yıprandık. Fatih Yiğen orada kırmızı kart gördü. Cezalı duruma düştü. Selim Kartal’ın cezası bitti. Aslında bu maça istediğimiz kadro ile çıktık. Ancak maça şansız bir gol ile başladık.
Maçın ikinci yarısında soyunma odasında gereken uyarıları yaptık. İki hamlemiz oldu. Oyunu daha kritik oynamamız lazım dedik. Daha çok merkezi kullanmamız lazım dedik. Oyuncularımız bu isteklerimizi gerçekleştirdi.
Arka arkaya attığımız gollerle öne geçtik. Sonrada skoru korumasını bildik. Sekiz puanda takılı kalmıştık. Puanımızı 11’e çıkarmamız lazımdı. Bunu yaptık. Bu maçı kazanmakla önümüzü daha rahat göreceğiz. Bu gün gösterdikleri performanstan dolayı tüm futbolcularıma teşekkür ediyorum”ifadelerini kullandı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın