TAVAS GOL OLDU YAĞDI

Süper Amatör Lig’in 16.haftasında geçen haftayı bay geçen Tavas Birlikspor ile Dokuzkavaklarspor Saraçoğlu Stadı’nda karşı karşıya geldi.

 

Konuk ekip Tavas Birlikspor mücadeleden 8-1 galip ayrılan taraf oldu ve Acıpayam Belediyespor’un puan kaybettiği haftada puanını 40’a yükselterek 2.sıraya yükseldi.

Tavas Birlikspor’a galibiyeti getiren golleri, 12. Ve 88. dakikalarda Yasin, 27. Dakikada Özgür, 76 ve 84.dakikalarda Ümit 43 ve 45. Dakikalarda M.Gürbüz, 53.dakikada Muharrem kaydetti.

Maçın ardından Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Tavas Birlikspor’un başında ilk maçına çıkan teknik sorumlu Mehmet Ali Sevil, kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi. Geçen haftayı bay geçmelerinin kendileri için bir avantaj olduğunu belirten Sevil, “Takımla daha fazla vakit geçirdik ve eksikleri gidermemiz için çalışma fırsatımız oldu. Takıma benimle birlikte yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Bu süreçte onlarda takıma adapte oldular. Maçın başından sonuna kadar üstün oynadığımızı düşünüyorum. Her şey istediğimiz gibi gitti. Sonuç olarak da net bir galibiyet elde ettik. Sonuç farklı bir sonuç olarak gözükse de eksiklerimizi bu maçta görme fırsatımız oldu. Bunların üstüne çalışmalarımızı yapacağız.” diye konuştu.  


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın