SARAYKÖY 1926 LİGE TUTUNDU

Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcilerimizden Sarayköy 1926, deplasmanda Sandıklıspor’u 2-1 mağlup etti ve lige tutunmayı başardı.

 

Gökhan Demir’in bir gol bir asistle oynadığı mücadeleyi 2-1 kazanan Sarayköy 1926’da maçın yıldız ismi Gökhan Demir, maçtan sonra Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Hedefleri olan bir takım olduklarını belirten Gökhan Demir, bu galibiyetin bir seri başlangıcı olacağına inandığını belirtti. Bu zorlu deplasmandan 3 puanla döndükleri için mutlu olduklarını belirten Demir, “Zor bir deplasman olacağını biliyorduk. Hafta içinde buna göre çalıştık ve hocamızın bize söylediklerini takım olarak yerine getirmeye çalıştık. Güzel bir mücadele ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Bu galibiyet inşallah bir serinin başlangıcı olur. Hedeflerimiz var ve bu hedefler doğrultusunda ilerlemek istiyoruz.” dedi.

Bir gol bir asistle oynadığı hatırlatılan yetenekli futbolcu, “Biz bir takımız. Bu galibiyeti de takım halinde kazandık. Bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. Ben de takım arkadaşlarım gibi üzerime düşen görevleri yerine getirmeye çalıştım.” diye konuştu.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın