ÇAL BELEDİYESPOR'DA ÇÖKÜŞ SÜRÜYOR

Bölgesel Amatör Lig’in 18.haftasında kendi evinde Yatağanspor’u konuk eden Çal Belediyespor, kötü gidişatını sürdürdü. Gol sesinin çıkmadığı mücadele 0-0 sona erdi.

 

Son 8 haftada sadece Bozdoğan Belediyespor’a karşı galip gelen Çal Belediyespor’da çöküş sürüyor. Kaybedilen 2 puanla 5.sıraya gerileyen Çal ekibinin teknik patronu Aykut Çetin maçın ardından Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Güzel mücadele ettiklerini savunan Aykut Çetin, “Kritik bir haftada kritik 2 puan kaybettik. Maçın geneline baktığınızda gerçekten güzel bir mücadele ortaya koyduk. Son vuruşlarda etkisiz kaldık. Yakalamış olduğumuz net pozisyonlarda var. Bunları gole çevirmiş olsaydık şuan daha farklı konuşuyor olabilirdik. Bu bizim için bir son değil. Önümüzde maçlar var. Bu maçta gördüğümüz eksikler üzerine hafta içinde çalışmalar yapacağız. Şampiyonluk iddiamız devam ediyor.” dedi.

Önümüzdeki hafta oynanacak olan Şuhut maçına da değinen Çetin, “Önümüzdeki hafta yine kendi evimizde Şuhut Belediye Hisarspor ile karşılaşacağız. Bu maça en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Artık puan kaybetme lüksümüz kalmadı.” diye konuştu.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın