ACIPAYAM, MENGİ'YLE UÇTU

Süper Amatör Lig’in 21.hafta mücadelesinde Yeşil Çivril Belediyespor ile Acıpayam Belediyespor Çivril İlçe sahasında karşı karşıya geldi.

Ramazan Mengi’nin hattrick yaptığı mücadeleyi konuk ekip Acıpayam Belediyespor 5-0 kazandı ve hanesine 3 puan yazdıran taraf oldu.

Acıpayam Belediyespor’a galibiyeti getiren golle Ramazan Mengi(3), Ousmane ve Gökhan Güney’den geldi.

Bu galibiyetle puanını 52’ye yükselten Acıpayam Belediyespor 53 puanlı Tavas Birlikspor’un arkasında 3.sıradaki yerini korurken, Yeşil Çivril Belediyespor 17 puanda kalarak düşmesi kesinleşen takımların üstünde 11.sırada yer aldı.

Maçın ardından Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan maçın yıldız isimi Razaman Mengi, kazandıkları için mutluklarını söyledi. 3 gol attığı hatırlatılan Mengi, “Biz bir takımız. Önemli olan galip gelmekti. Kimin kaç tane gol attığının bir önemi yok, futbol bir takım oyunudur.”dedi.

Maçla ilgilide konuşan Mengi, “İlk yarı istediğimiz futbolu sahaya yansıtamadık. Şiddetli rüzgarında bunda etkisi olduğunu düşünüyorum. İkinci yarıda ilk golü bulduktan sonra devamı geldi. Bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum.” diye konuştu.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın