ÇAL'DA BİR HOCA DEĞİŞİKLİĞİ DAHA !

Play-Out mücadelesinde Tavas Birlikspor’a boyun eğerek Bölgesel Amatör Lig’e veda eden Çal Belediyespor, teknik sorumlu olarak Aydın Yalabık’ı takımın başına getirdi.

Çal Garası yönetimi önceki dönemlerde Uşakspor, Emirdağspor ve Utaş Uşakspor gibi takımlarda görev yapan Aydın Yalabık ile her konuda anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezonu Aykut Çetin ve Yaşar Güvenli yönetiminde tamamlayan Çal Belediyespor iki hocayla da yollarını ayırırken Kulüp Başkanı Adnan Tatar transfer süreciyle ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Bölgesel Amatör Lig’de istedikleri hedeflere ulaşamadıklarını belirten Tatar, “Biliyorsunuz futbolda her türlü sonuç var. Önemli olan bunlardan ders çıkartabilmek. Bu sezon Süper Amatör Lig’de mücadele edeceğiz. Şampiyonluğa oynayan genç ve dinamik bir takım oluşturmak istiyoruz. Geçen sezondan bazı arkadaşlarımız bu sezon bizimle devam edecek. Aydın hocaya planlarımızı anlattık. Şampiyonluk hedefimiz olduğunu söyledik. Karşılıklı anlaştık. İki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın