DENİZLİ MASTERLER ANTALYA'YA GİDİYOR

Denizli Masterler 9 Mayıs’ta Antalya’da düzenlenecek olan turnuvanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Türkiye’nin dört bir yanından 40 yaşını doldurmuş futbolcuların bir araya geldiği turnuvada geçmiş dönemlerde önemli takımların formasını terletmiş birçok isim karşı karşıya geliyor. Bu sene 9’uncusu gerçekleşecek olan turnuvada Denizli’mizi temsil edecek olan Denizli Masterler’in kadrosunda Denizli futboluna adını altın harflerle yazdırmış birçok isim bulunuyor. Denizli Masterler’in bu büyük turnuvada mücadele edeceği kadro şu şekilde:

‘Neşat Göçen, Ekrem Beler, Alper Telli, Abbas Tosun, Mustafa Ceviz, Kadir Söylemez, Orhan Küçükertuğrul, Yasin Üner, Osman Kıraç, Halit Dursun, İbrahim Gonca, İsa Akkan, Serdar Gürel, Habip Işık, Barış Bulut, Şevki Demir, İsmail Candan, Veli Acar, Bülent Ertuğrul, Ceylanı Çobanbaş, Mustafa Hayta, Ahmet Çetin, Aydın Gencer, Sinan Keleş’

Amatör takımlarla yaptığı hazırlık maçlarıyla hazırlıklarını sürdüren Denizli Masterler’in kurucusu Bülent Seyhan Mayıs ayında Antalya’da düzenlenecek olan turnuvayla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Turnuvaların çok zevkli geçtiğini belirten Seyhan, önceki turnuvalarda şampiyonluklar yaşadıklarını belirtti. Birbirinden önemli isimlerin bu turnuvada bir araya geldiğini belirten Bülent Seyhan, “Bu sene turnuvaya daha güçlü bir kadroyla gidiyoruz. Takımımızda gerçekten önemli isimler var. Bu turnuvada şampiyonluklar yaşadık. Bu senede şampiyon olmak istiyoruz. Gerçekten çok güzel bir aktivite. Normal şartlarda 40 yaşını doldurmuş bu kadar insanı bir araya toplamak kolay bir iş değil ancak futbol sayesinde hem arkadaşlarımızla güzel vakit geçiriyoruz hemde futbol oynuyoruz. Güzel bir turnuva bizleri bekliyor.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın