MEDENİ KAŞDAŞ İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI

Tavas Birlikspor Başkanı Medeni Kaşdaş görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Tavas Birlikspor’u tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkartma başarısı gösteren Başkan Medeni Kaşdaş, istifasıyla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

İstifa ettiğini doğrulayan Kaşdaş, henüz kesin bir şeyin olmadığının da altını çizdi. İşlerinin yoğun olduğunu belirten başkan, “İşimiz gereği sürekli şehir dışında olmamız gerekiyor. Geçtiğimiz sezon Tavas Birlikspor’u Bölgesel Amatör Lig’e çıkartmak için kendimizden, ailemizden ve işimizden fedakarlıklar yaptık ve istediğimizi aldık. Bu sene kendi işlerime daha fazla yoğunlaşmam gerekiyor. Bu nedenden dolayı istifamı ilettim ancak henüz net bir durum yok. “ ifadelerini kullandı.


Yorumlar  

+1 #4 BAL LİGİ 05-06-2018 11:18
ARKADAŞ BU LİGE ÇIKTIN MI VE OYUNCUYU BU LİGDE OYNAMASI İÇİN TEKLİF EDİYORSAN MAALESEF FİYATLAR UÇUYOR.EĞER FİNANSMANIN KISITLI İSE BÜTCENİ OLUŞTURUP ONA GÖRE BİR TAKIM KURARSIN.
AMAÇIN LİGTE TUTUNMAK VE LİGİ TANIMAK OLUR.
ONUDA YAPAMIYORSAN ÇIKMASAYDIN ARKADAŞ.KATILMAZSIN LİGE OLUR BİTER...
Alıntı
+4 #3 sacmalıga devam 22-05-2018 08:15
Nasıl olsa yönetim iyi niyetli diye çürük domatesi bile abartıp 5 ya da 10 uzerıne koyup yönetime satıyorsun. Gecen sene 3 mılyara anlaştırdıgın adama bu sene 20 verıyorsun bu işte teknik ekibin oyunu . Nasıl olsa yonetım anlamıyor degılmı ? Eger şişirip anlaştırdıgın oyunculardan para almıyorsan helal olsun. Cunku adama sorarlar bu isim bu kalite 20 30 edermi diye ?
Alıntı
+11 #2 BİLEN YOK 21-05-2018 10:48
NEYMİŞ EFENDİM SEVİL PAMUKKALESPOR KALESPOR SON OLARAK TAVASSPORU BAL LİGİNE TAŞIDI FAKAT SEVİL NE YAZIK Kİ MADEM BAŞARILI KALESPORU BAL LİGİNDE ŞAMPİYONLUK İÇİN KADRO KURDU TAKIMI HÜSRANA UĞRATTI NİYE OYUNCU AYRIMI EGOSU BİTİRDİ BU GİBİ DENİZLİ DE ÖRNEKLERİ DAHA VAR ŞİMDİ TAKIMLARIMIZ BÖYLE BAL LİGİNDE BİLE BİLE HATA YAPAN BÖYLE TEKNİK ADAMLARI HALEN NİYE TAKIMIN BAŞINA GETİRİYOR SEVİL VE DİĞER TAVASLI BİR YÖNETİCİ KİMSENİN HABERİ YOK ALMIŞLAR ELLERİNE KAĞIDI KALEMİ FUTBOLCU LİSTESİ DİYE KAPI KAPI DOLAŞIYORLAR PEŞİNATLAR HAVADA UÇUŞUYOR TAVAS BİRLİK SPOR GEÇEN SENE ÇAL SPORUN VE KALE SPOR'UN YAPTIĞI HATAYA SAKIN DÜŞMEYİN O YÜZDEN ÇOK GEÇ OLMADAN TAKIMIN BAŞINA İL DIŞINDAN OLSUN FARKETMEZ İYİ BİR ANTRENÖR İYİ BİR KADRO KURUN NOKTA TRANSFER YAPIN PARALARIMIZ BOŞUNA GİTMESİN YOKSA TRİLYONLAR ÇÖPE GİDER DEMEDİ DEMEYİN
Alıntı
+8 #1 Sakıncalı durum 18-05-2018 22:32
Başkanım kesinlikle doğru karar eğer duygusallığa kapilipta kalayım dersen o ekipten birkac kişi ne elinde nede avcunda birşey bırakırlar. uzaklaşmak mantıklı karar. Bal sampiyonu yaparim vaadleri kotu super amatorde oynamaya benzemez yalanlara kanma....sen sözünü tuttun ve basardin yolun açık olsun
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın