VURAL YİĞİT, "SÖZÜMÜ TUTTUĞUM İÇİN GURURLUYUM"

Starspor’u 1. Amatör kümede şampiyon yaparak, Süper Amatör Lig’e yükselmesinde büyük rol oynayan Vural Yiğit, önümüzdeki sezonda takım başında olacak.

Anlaşmayla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Vural Yiğit, anlaşma kararını verirken zorlanmadığını belirtti. Hedefi olan bir takımın başında olduğu için mutlu olduğunu dile getiren Vural Yiğit, “14 maç öncesinde vermiş olduğum bir söz vardı. Bu sözü tuttuğum için onurlu ve gururluyum. Yeni sezon için dün itibariyle görüşerek tekrar anlaşmaya vardık. Açıkçası bu kararı verirken zorlanmadım çünkü başkanın hedefleriyle benim hedeflerim ortak noktada buluştu. İkimizde kaybetmeyi sevmeyen yapıdayız ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. İnşallah transfer planlamamızda istediğimiz doğrultuda gerçekleşir ve bu kulübe 3 yılda 3.şampiyonluğunu yaşatırız.” dedi.

Erken planlama yapmak istediklerinin de altını çizen Yiğit, “Önümüzdeki günlerde iç ve dış transferi noktalayıp erken planlama yapmak istiyoruz. İki taraf açısından da hayırlı olur inşallah.” diye konuştu.


Yorumlar  

+1 #1 İNANILMAZ 05-06-2018 11:10
HOCAM ANLAŞMA İÇİN ZORLANAÇAK BİRŞEY YOK.ZATEN BAŞKA TAKIMLARDA ALTERNATİFİNDE YOK.GEREKSİZ YERE ZORLAMIŞSIN KENDİNİ.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın