DENİZLİ TÜRK TELEKOM FUTBOL OKULU AÇILIYOR

Denizli Türk Telekom Futbol Okulu açılıyor.

Denizli Amatör Futboluna yıllardır emek veren ve birçok takımda görev yapan Özkan Ceylan ve Aykut Çetin’in birlikte çalıştıracağı Denizli Türk Telekom Futbol Okulu’nun antrenmanları yarın saat 10:00 itibari ile başlıyor.

2006-2007-2008-2009-2010-2011 doğumlu çocukları yetiştirmek üzere açılan Türk Telekom Futbol Okulu’nun antrenmanları Lütfi Ege İlk Öğretim Okulu’nun bahçesinde gerçekleşecek.

Futbol okulunun kurucularından olan Özkan Ceylan, geleceğin yıldızlarını yetiştirmek istediklerini belirtirken, tecrübelerini genç futbolcu adaylarıyla paylaşmak istediklerini belirtti. Özkan Ceylan sözlerine şöyle devam etti; “2006 ile 2011 yılları arasında doğmuş olan çocuklarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Gençliğimizde futbol oynadık, şimdi ise antrenörlük yapıyoruz. Uzun yıllardan beri futbolun içerisindeyiz ve tecrübelerimizi çocuklarımızla paylaşmak istiyoruz. Teknolojinin çok fazla geliştiği bu dönemlerde çocuklarımızı spora yönlendirerek ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sorumluluk sahibi bireyler haline getirmek öncelikli amacımız.” dedi.

Yorumlar  

+1 #1 YAKIŞIKSIZ 05-06-2018 11:05
ADAMLAR ACIPAYAMSPOR İLE ANLAŞIYOR.TELEKOMSPORUN ADI ALTINDA FUTBOL OKULU YAPIYORLAR.
EKMEK VS DE EN AZINDA ACIPAYAM OLARAK YAPIN.
HERŞEYİN BİR YAKIŞANI VARDIR..
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın