FUTBOLU PROFESYONELLERDEN ÖĞRENİN

Orka Futbol Akademi bugün ilk antrenmanını gerçekleştiriyor.

Denizli ve Denizli dışında birçok profesyonel kulüpte futbol oynayan Kadir Söylemez ve Orhan Küçükertuğrul’un birlikte çalıştırdığı Orka Futbol Akademi’nin ilk antrenmanı bugün saat 11:00 itibari ile başlıyor.

Erenspor tesislerinde antrenmanlarını gerçekleştirecek Orka Futbol Akademi, 5 ile 14 yaş arası bütün çocuklara profesyonel şekilde futbol eğitimi veriyor.

Öncelikle topluma duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir politika izleyeceklerini belirten Orka Futbol Akademi’nin kurucularından Kadir Söylemez, “Uzun yıllar Orhan kardeşimle birlikte Denizli’de ve Denizli dışında profesyonel şekilde futbol oynadık ve birçok tecrübe kazandık. Bu tecrübelerimizi çocuklarımızla paylaşmaktan onur duyacağız. Ülkemizde ne yazık ki genç futbolcu yetişmiyor ve bunun en önemli nedeni alt yapılarda alınan eğitimin yetersizliği yada eksikliği. Biz çocuklarımızı profesyonel şekilde eğiterek geleceğin futbolcularını yetiştirmeyi hedefliyoruz. 5 ile 14 yaş arasındaki bütün çocuklarımızı aramızda görmek istiyoruz. “ diye konuştu.


Yorumlar  

0 #1 FIRSATCILAR 05-06-2018 11:01
GEÇEN SENE KALESPORDAN ALDINIZ PARALARI YAZIK. HİÇ BİR KATTINIZ OLMADAN YAN GELİP YATTINIZ..
ŞİMDİ KÜÇÜK ÇOÇUKLARDAN FUTBOLCUYUZ DİYEREK FIRSATCILIK YAPMAYA BAŞLIYORSUNUZ..
TEBRİKLER...
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın