ZİYA NİKAH TAZELEDİ

Serinhisarspor Ziya Noyin ile nikah tazeledi.


Süper Amatör Lig’i şampiyonlukla tamamlayarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Serinhisarspor iç transferleri bir bir bitiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Abdullah Çetin, Sezer Yenigün ve Yasin Ayaklı ile anlaşma sağlayan Serinhisarspor yönetimi, Ziya Noyin’le de anlaşma sağladı.

Takımın şampiyon olmasında büyük rol üstlenen futbolculardan bir tanesi olan Ziya Noyin, anlaşmaya ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki sezonda Serinhisarspor forması giyeceği için mutlu olduğunu belirten başarılı futbolcu, Serinhisar ilçesini ve Denizli’yi Bölgesel Amatör Lig’de en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti. Anlaşma kararını verirken hiç tereddüt etmediğini belirten Noyin, “Serinhisarspor’da harika bir sezon geçirdik ve şampiyon olduk. Burada gerçekten çok iyi arkadaşlıklar ve dostluklar edindim. İlçedeki futbol sinerjisi çok güzel. Taraftar ile takım arasında inanılmaz bir bağ var. Önümüzdeki sezonda bu takımın bir parçası olacağım için mutluyum. İki taraf açısından da hayırlı olsun.” diye konuştu.

Yorumlar  

0 #1 ŞAMPİYON 05-06-2018 11:31
Başkan yerinde ve isabetli bir tranfer.
Hayırlı olsun .Şampiyonluk için geriye sayım başlıyor...
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın