İBRAHİM AKTÜRK'LE YOLLAR AYRILDI !

Serinhisarspor’da Teknik Sorumlu İbrahim Aktürk’le yollar ayrıldı.

Serinhisarspor’u Süper Amatör Lig’de şampiyon yaparak Bölgesel Amatör Lig’e çıkartan İbrahim Aktürk’ün görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Ayrılıkla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Serinhisarspor Başkanı Şükrü Averi, hocayla ilgili herhangi bir problemlerinin olmadığını, İbrahim hocanın kendi isteği ile görevi bıraktığını açıkladı. Başkan Şükrü Averi sözlerine şöyle devam etti; “Hoca beni telefonla arayarak görüşmek istediğini söyledi. Bir görüşme ayarladık ve bu görüşmede hocamız artık antrenörlük yapmayacağını, yönetmiş olduğu futbol okuluna yoğunlaşacağını bize söyledi. Bizde kendisinin vermiş olduğu bu karara saygı duyduk ve yollarımızı ayırdık. İbrahim hocamıza bugüne kadar Serinhisarspor’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki mesleki yaşantısında kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.

Yeni hocanın kim olacağıyla ilgili sorulan soruya espirili bir dille cevap veren Başkan Averi, “Takımı ben yöneteceğim.” dedi.

Yorumlar  

+5 #2 MANTIKLI 05-06-2018 11:29
Başkan bu aldığınız karar yeni bir karar değil ki.İbrahim hoca sadece prosedürü yerine getiriyordu.Siz olmasanız Hoca eline yüzüne bulaştırıp takımı çoktan patlatırdı.(İdare etmek için oyuncunun oyundan çıkarken yaptığı tavırları hep yedi.bunun adına acizlik denir.tabi bu bizlerin gördüğü.görülmeyen neler var daha...)
Alıntı
+6 #1 sacmalıga devam 04-06-2018 08:24
zaten öyleydi sayın başkanım . Gelen gidenin ismi değişir kulubun yönetim şekli değişmez
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın