TAVAS SAHİPSİZ KALDI !

Tavas Birlikspor, yönetimin kendini geri çekmesiyle birlikte Bölgesel Amatör Lig’e katılamama durumuyla karşı karşıya kaldı !

Geçtiğimiz sezon Play-Out maçında Çal Belediyespor’u devirerek Bölgesel Amatör Lig’e yükselmeye hak kazanan Tavas Birlikspor’da akan sular durulmuyor.

Sezonu şampiyonlukla tamamladıktan sonra birçok isimle anlaşma sağlayan ancak sonradan oluşan olumsuz şartlardan dolayı neredeyse bütün futbolcularla ve teknik ekiple yollarını ayırmak zorunda kalan Tavas Birlikspor yönetimi sosyal medya hesabından devam etmeme kararı aldıklarını açıkladı.

Konuyla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Tavas Birlikspor Başkanı Medeni Kaşdaş, “Tek başımıza kaldık. Hiç kimseden hiçbir destek yok. Biz kendi emeklerimizle, gecemizi gündüzümüze katarak bu takımı Bölgesel Amatör Lig’e çıkardık ancak bu lig Süper Amatör gibi değil. Maddi ve manevi anlamda takıma kimse sahip çıkmıyor. Tek başımıza altından kalkamayacağımızı düşündük ve görevi bıraktık.” dedi.


Yorumlar  

+13 #2 Bir dost 28-06-2018 22:38
Öyle diyosunda alınan o kadar ahlar yanlış işler elbet bir gün çıkacaktı...yamyamlarin olduğu yerde herkes kendini geri çekti bence mantıklı karar...başkan geçte olsa uyandı yoksa o ekibten 2-3 yam yam ile birbirlerine küfür Edip yanyana gelince kardeşim diyen ekipten kurulu ve buna yaltiklik eden birkaç yalakadan....herkes karakterine yakışan grupta olur bilemem anlatabildim mi adam olan bunlardan uzak durur nitekim ayrılan oyuncular eminim bu karaktersiz lige kendilerine yakistiramayan adamlardir bunu bilmek zor degil....gidin başka senaryolar kurun belki yiyecek yeni yönetim bulursunuz 2-3 oyuncuyla
Alıntı
+9 #1 Bir bilen 28-06-2018 16:26
Bal liginde sezonun sonunu göremez dediğim Tavas sezon açılışını göremeyecek anlaşılan. Küfürbaz yönetim ve seyircisiyle hakettiğini alacak. Madem bu haltı beceremeyecektiniz niye Acıpayam ı çal ı yendiniz. Her zaman söylerim inanıp Yola baş koyarsan çıkarsın ama önemli olan kalıcı olmak. Bu yönetim bilmiyormuydu balda gidecek parayı ve eforu? Bal gibi biliyordu. Eeee niye bırakıyorsunuz. Küfürbazlar ettikleri küfür kadar para vermiyormu yoksa
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın