SEVİL KARAR VERECEK

Bu sezon Tavas Birlikspor'u Bölgesel Amatör Lig'e çıkararak son 3 sezonda 3. kez bir Süper Amatör Lig takımını Bölgesel Amatör Lig'e çıkaran Mehmet Ali Sevil, henüz bir takımla anlaşmadı. 

Tavas Birlikspor'daki belirsizlik sonrası görevinden ayrılan başarılı teknik adamın şehir dışından ve Denizli'den görüştüğü takımlar olduğu öğrenildi. 

Denizli Futbol'a açıklamalarda bulunan Sevil, "Sezon bittikten sonra Tavas Birlikspor ile anlaşmıştık. Fakat oradaki belirsizlikler ve sıkıntılar sonucunda yollarımızı ayırdık. Yeni sezonla ilgili Denizli'den ve Denizli dışından görüştüğüm takımlar var. Bir hafta içinde sonuçlanır diye tahmin ediyorum. Kendi gelişimim açısından en doğru kararı vermeye çalışıyorum. Artık kısa süreli çalışmak istemiyorum. Onun yerine daha planlı, programlı bir takımla anlaşmak istiyorum." dedi. 

Haber: Osman Özad..

Yorumlar  

+5 #1 Kapak 01-07-2018 03:03
Evet yazdığını düne kadar ana avrat birbirlerine küfür eden oranın kaleci hocasida diyordu...üstelik final macindan sonra takımda kalabilmek için 3 kez sampiyon yaptı daha ne yapsın diyordu...siz önce bir karakterinizi oturttun sonra takım bulunur zaten...3 değil 5 sampiyon yapsanda o ekibi Denizli çözdü...halen inanmıyormusunuz?? O zaman bakin hisara-gozlukaya ,saraykoy- aktürk, çal -disaridan,Acıpayam -aykut ve Özkan ...neden siz olamadiniz o takımlarda sayın ekip ?? Önce karakter...götür bakalim kendi oyuncunu tavasa kakaladigin gibi 40 lar 50 liler aldirabilcen mi ?? Zor tabi çünkü gittiğin takım tavastan daha cahil olmaz yutturamazsin...
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın