"BEKLENTİLERİN FARKINDAYIZ"

Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Serinhisarspor’un başarılı teknik patronu Mustafa Ali Gözlükaya yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu.

Yapılan transferlerin takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını belirten Gözlükaya, trasnfer çalışmalarının devam edeceğininde altını çizdi.

Yeni sezon hepimiz için hayırlı olsun diyen Mustafa Ali Gözlükaya, “Serinhisarspor camiasına katıldığım için mutluyum. Sakatlıksız, problemsiz, hedeflere ulaştığımız bir sezon olmasını temenni ediyorum. Başkanımız, yönetimimiz, taraftarlarımız ve Serinhisar halkının beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılayabilecek bir kadroyla yola çıkıp başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Büyük Serinhisarspor taraftarlarını tüm maçlarımızda sahaya davet ediyorum. Kişilikli, 90 dakika mücadele eden, hep beraber sevinen bir ekip oluşturmak istiyoruz. Transfer çalışmalarımız devam edecek. Şu ana kadar gerçekleşen yeni transferlerimizin bu takıma faydalı olacağına inancım tam. Gerek kalan oyuncularımız, gerek yeni transferler, gerekse de gelecek olan oyuncular bu yapıya uygun oyuncular. Antrenmanlarımıza Temmuz’un sonunda başlayacağız. 3 aşamalı kamp programımızda 8 hazırlık maçı planlıyoruz.  İnşallah lige iyi bir başlangıç yaparız.” diye konuştu.


Yorumlar  

+7 #1 Kapak 06-07-2018 00:54
Sen adamsın Allah gönlüne göre versin gozlu hoca....bu yorumu silmeyin en azından bazı arkadaşlar rahatsız olup yorumu sildirip duruyor ...sildirmeniz sizin ayıbınızi karaktersizliginizi ortmez sözüm onlara...sayın site sahibi sizde ayıp ortmeyin bırakın isteyen ozgurce yazsın sizde bu yuzden varsınız değil mi ?? saygilar
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın