TEMSİLCİLERİMİZ EVRAKLARI TESLİM ETTİ

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek olan Kale Belediyespor, Serinhisarspor ve Tavas Birlikspor evraklarını eksiksiz olarak ASKF’ye teslim etti.

Sezonun bitmesiyle birlikte satılığa çıkan Kale Belediyespor ve sahipsiz kalan Tavas Birlikspor’un lige katılıp katılmayacağı kafalarda soru işaretleri uyandırırken, Kale Belediyespor, geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Sevil’le anlaşarak toparlandığının sinyallerini vermişti. Tavas Birlikspor cephesinde ise yeni bir gelişme bulunmuyor. Anlaştığı isimlerle yollarını ayırmak zorunda kalan Tavas ekibinde Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’un destek olacaklarına dair verdiği demeçler yüreklere su serperken, tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Tavas Birlikspor’un kısa süre içinde transfer çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

ASKF evrakların teslim edildiğini internet sitesinden duyurdu. ASKF’den yapılan açıklama şu şekilde:

“2018-2019 Futbol Sezonu (STBL) Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi Kale Belediyespor, Serinhisarspor ve Tavas Birlikspor takımlarımız tüm evraklarını tamamlamış ve lige katılım bedellerini yatırmışlardır. TFF Amatör İşler Müdürlüğüne müracaatlar bugün yapılmış olup gerekli belgeler faxlanmış ve kargo ile gönderilmiştir.

Emeği geçen herkese teşekkür eder. Takımlarımıza başarılar dileriz.”
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın