AHMET AYDIN VE MUSTAFA TAHRAN SERİNHİSARSPOR'DA

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek iddialı ve alternatifli bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren Serinhisarspor iki ismi daha renklerine bağladı.

Geçtiğimiz sezon Çal Belediyespor forması giyen Ahmet Aydın ve Yozgatspor 1959 forması giyen Mustafa Tahran önümüzdeki sezon Serinihisarspor formasını terletecek.

Sağ kanat bölgesinde görev yapan Mustafa iki ayağınıda kullanabiliyor, gerekmesi durumunda forvet bölgesinde de görev yapabiliyor.

Çal Belediyespor forması altında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Ahmet Aydın stoper bölgesinde görev yapıyor.

Transferlerle ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan teknik sorumlu Mustafa Ali Gözlükaya, “Güçlü bir ekip kurmak için çalışıyoruz. Alternatifli bir kadro kurmak istiyoruz. Eksik bölgelere takviyeler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Mustafa ve Ahmet yetenekli ve karakterli futbolcular. Çok yönlü oynayabilme özelliklerine sahipler. Takımımıza katkı sağlayacaklarını düşündük ve anlaşma sağladık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun.” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın