ACIPAYAM'DAN TRANSFER ŞOV

Geride bıraktığımız sezonda Süper Amatör Lig’de şanssız yenilgiler alarak, Play-Out şansını Tavas Birlikspor’a kaptıran Acıpayam Belediyespor, transfer çalışmalarına başladı.

Takımı yeni sezonda da ÖzkanCeylan’a emanet eden Acıpayam ekibi, Sportif Direktörlük görevine geçtiğimiz sezon Çal Belediyespor’u çalıştıran Aykut Çetin’i getirdi.

Teknik Sorumlu Özkan Ceylan’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan Acıpayam Belediyespor, yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak iddialı bir kadro kurmakta kararlı gibi gözüküyor.

Bu doğrultuda çalışmalara hız veren mor şeytanlar, Serdar Aygündüz, Gökhan Kesmez, Orhan Deymeci, Pavel Sultanov, Oğuzhan Vural, İbrahim Türk, Mustafa Can, Diarra, Hüseyin Keleş ve Serdar Öztan ile her konuda anlaşmaya vardı.

Transferlerle ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Acıpayam Belediyespor’un teknik sorumlusu Özkan Ceylan, “Kaliteli ve karakterli isimleri kadromuza kazandırdık. Geçtiğimiz sezon yaşadığımız talihsizliklerden dersler çıkardık. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bu sezon Acıpayam ilçesini layık olduğu yere getirmek için elimizden geleni yapacağız.” dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın