TAVAS BİRLİKSPOR LİGDEN ÇEKİLİYOR

Geride bıraktığımız sezonda Play-Out karşılaşmasında Çal Belediyespor’u 3-0 yenerek tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkma başarısı gösteren Tavas Birlikspor, Bölgesel Amatör Lig’e katılamıyor.

Başkan Medeni Kaşdaş’ın, yönetim ve belediyeden gerekli desteği göremediği için istifa etmesinin ardından sahipsiz alan Tavas Birlikspor’da ligin başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen hala bir gelişme bulunmuyor.

Yaşanan belirsizliklerin ardından anlaşma sağlanan teknik ekip ve futbolcularla da yollarını ayırmak mecburiyetinde kalan Tavas ekibi lige katılamama durumuyla karşı karşıya.

Şuan mevcut bir yönetimi ve kadrosu bulunmayan Tavas Birlikspor, büyüklerinden ve siyasilerden destek alamaz ise gelecek sezon Bölgesel Amatör Lig’de Denizlimizi Kale Belediyespor ve Serinhisarspor temsil edecek.
Yorumlar  

0 #6 haktır sana tavas 04-08-2018 15:10
yazık sana tavas ya yazık..denizlinin adını karalamaktan başka bişi yapmazsınız siz.hedef bal diye diktiniz bi yerlerinizi şimdi de ligten çekiliyorsunuz ayıp günahtır ya.ama siz müstehaktır bu başlarınızda ki insanlar milletin anasına bacısına küfür ederseniz yardım edecek adamı da küstürürsünüz ahınıda alırsınız.olan denizliye oluyor.yıllar geçtikçe denizli futbolu bitiyor gözler önünde eriyor tıpki bi tümör gibi
Alıntı
+12 #5 Bir bilen 02-08-2018 15:53
Koskoca Tavas bu işe sahip çıkamadımı? Çocuk oyuncağına çevirdiniz işi. Madem bu boku yiyemecektiniz Acıpayam ı neden harcadınız ? Çal a neden engel oldunuz. Yanlış anlaşılmasın takım hakkıyla geldi bulunduğu yere. Tek suçlu küfürbaz eski yönetim. Kardeşim hesap kitap yapmadınızm, biz bu işin altından kalkabilirmiyiz diye, çıkınca ne olacak diye hiç düşünmedinizmi. Gerçi ne beklenirki ufku dar salyalı ağzı ile sadece küfür eden bazı küfürbaz yöneticilerden.
Alıntı
+9 #4 20horoz 02-08-2018 12:59
ghfgjj kghkuhh kjmff kljj po dlnbhf .................işte böyle anlamsız kelimelersiniz yılarca bal dediniz işte balligi cok uzakta aramayın enyakınınıza bakıp utanın eyiki tavaslı degilim bunu bile dedirttinizya
Alıntı
+12 #3 GÜNTEKİN 02-08-2018 08:55
Yanlış planlama sonucu bu noktaya gelindi. Süper Amatörde sezon başı 300 bin tl harcayan Tavas Birlikspor şimdi BAL Liginde takım kurmak için para bulamıyor ve lige katılamıyor. İnanın bu olay sadece DENİZLİ'de olur. ANTALYA, MUĞLA, AYDIN VE İZMİR'de böyle bi durum görmedim ben. 15 futbolcuya 10'ar peşin versen 150 bin yapar. oynayan oynasın oynamazsanız biz u19 takımıyla lige katılırız dersiniz. Ve inanın 10 peşine top oynayacak birsürü topçu var piyasada. Belki düşersini ama yinede çok para harcamadan onurunuzla düşmüş olursunuz..
Alıntı
+1 #2 ahmetçakar 01-08-2018 15:54
Artık futbol insanların ruh hallerince egolarını tatmin ettiği sektör olmaya başladı özellikle AMATÖR
Alıntı
+16 #1 Tavas 01-08-2018 14:05
Ulan konuştunuzmu mangalda kül bırakmazsınız ama koca tavasta bu takımı bala çıkaracak yürekli adam yok. Belediye iş adamları destek olmuyor diye çıkamıyorsunuz öylemi hadi ordan kaç yıldır belediyenin paralarını boşa harcıyorsunuz al işte şimdide destek yok diye çekilin rezil ettiniz Denizli’yi yazıklar olsun. Mahalleniz 6 yıldır üçüncü ligde kimseden destek almadan çatır çatır oynuyor adamlara sahayı bile zor veriyordunuz utanın utanın. Bu rezillik tavas’a çok yakıştı.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın