İNCEKARA, "2 YADA 3 TAKVİYE DAHA YAPACAĞIZ"

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Kale Belediyespor’dan bir transfer atağı daha geldi.

Geçtiğimiz yıla nazaran transferde daha temkinli davranan Kale Belediyespor, kaleci Serkan Tekin ve Sinan Bektaş, geçtiğimiz sezonda da Kale Belediyespor forması giyen başarılı kanat oyuncusu Selim Kartal, sol bek bölgesinde görev yapan Berk Varol, Yasin Toptaş ve Tavas Birlikspor formasıyla başarılı bir sezon geçiren orta saha oyuncusu Özgür Kulaoğlu’yla anlaşma sağladı.

Futbolcularla son pürüzleri gidermek için yapılan toplantıya Kale Belediye Başkanı Salih Sağınç, Kale Belediyespor Başkanı Hasan İncekara, Kale Belediyesi Onursal Başkanı Osman İcke, Yöneticlerden Mehmet Ün, Cemil Erdem ve Ali Pişirici, Genel Kaptan Ali Sayıntürk ve Teknik Sorumlu Mehmet Ali Sevil katıldı.

Anlaşmalarla ilgili Denizli Futbol’a açıklamalarda bulunan Kale Belediyespor Başkanı Hasan İncekara, yeni sezonda mücadele edecekleri kadronun büyük bir bölümünü tamamladıklarını söyledi. İncekara sözlerine şöyle devam etti; “Bu sezon kadro olarak yeni bir yapılanmaya gittik. Düzgün ve karakterli futbolcularla anlaştık. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Çok mücadele edip ligi üst sıralarda tamamlamak istiyoruz.” dedi.

Takıma başka takviye yapılıp yapılmayacağı ile ilgili sorulan soruya da değinen İncekara, “2 yada 3 tane daha takviye yapabiliriz. Şu anda denemekte olduğumuz futbolcular var. İzlemekte olduğumuz yabancı futbolcular var. Aralarından takıma fayda sağlayacağını düşündüğümüz isimleri seçip, anlaşma zemini oluşturmaya çalışacağız.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın