NİKFER CEPHESİ KEYSAN'A KIZGIN

Nikferspor’daki görevinden bir anda istifa ederek Bölgesel Amatör Lig takımlarından Tavas Birlikspor’un başkanlık koltuğuna oturan Hüseyin Keysan, Nikfer cephesinden büyük eleştirilere maruz kaldı.

Süper Amatör Lig’de iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvayan Hüseyin Keysan yönetimindeki Nikferspor’un anlaştığı futbolcuların büyük bir bölümünün önümüzdeki sezon Tavas Birlispor için ter dökeceği öğrenilirken, Nikferspor’un daha güçlü bir şekilde geri döneceği konuşuluyor. Yeni Başkanın kim olacağına dair henüz bir isim açıklanmazken görüşmelerin devam ettiği gelen bilgiler arasında. Olası bir anlaşmazlık durumunda ise Tavas Belediyesi’nin takıma destek olacağı öğrenildi.  

Yorumlar  

+5 #6 demedideme 10-08-2018 18:21
üc macsonra kacacak buişler icin cok toy olsun yedigin kazıklar ilerde tecrübe olarak döner
Alıntı
+10 #5 Horozigo 08-08-2018 14:44
Olmayacak şeylere destek vereceginize kizilcaboluge verseniz o takim 1.lige cikardi
Alıntı
+8 #4 Bir bilen 07-08-2018 23:05
Karahisarlı arkadaşım keşke nikferi tutsaydı nasıl tutmaksa!!! Liglerin başlamasına bir ay kala Nikferin yönetimini tavasın başına geçiriverdi.. eee nikfer ne oldu ? Hani demişsin ya varsa yoksa nikfer diye. Nasıl sevgiyse keşke sevmeseymiş. O tavas birlikspor başkanına gelince ikinci yarıyı göremez. Çünkü onda böyle bir para yok onun derdi şirketinin reklamını yapıp ev satabilmek, 1,5 aydır nikfer üzerinden şimdi tavas üzerinden yeterince yaptıda.Aldığı oyuncuların paralarını ikinci yarıya kadar bile ödeyemez. Tavas Ta eski yeni küfürbaz yöneticiler ve insanlar çok . o küfürbazlar şimdilik ‘ boş ver len takımı bala çıkarcek bi salak bulduk nikferli osun vasın’ diyorlar .işler kötü gittiğinde bu başkanlara o küfürbazlar kulaklarının pasını silip gün yüzü görmemiş küfürlerinden mahrum bırakmazlar
Alıntı
+8 #3 Karahisarlı 07-08-2018 22:16
Senin için bir tek tavasla nikfer var değil mi Belediye Başkanım. Karahisar yok, Altınova yok, kızılcabölük yok, çiftlik ve ebecik yok, çağırgan garipköy yok, ne olacaksa ne yapılacaksa tavas ve nikfere. Devam et aynı çizgide. Çünkü diğerleri sizin mahalleleriniz ve halkınız değil. Ayrımcılık yaptığınızın farkındasınız değil mi? Siz değilseniz biz farkındayız.
Alıntı
+9 #2 Destek 07-08-2018 22:06
Herhalde Turhan Veli başkanım kızılcabölüksporu da desteklersin ayırmazsın diye düşünüyoruz.
Alıntı
+1 #1 Davazlı 07-08-2018 19:07
Nikfer belediyesi ?
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın