TAVAS YENİ YÖNETİMİNİ KURDU

Geçtiğimiz günlerde başkanını Hüseyin Keysan olarak belirleyen Tavas Birlikspor, yeni yönetimini kurdu.

Yeni yönetimin belirlenmesinin ardından transfer çalışmalarına başlayacak olan Tavas Birlikspor’un yeni yönetiminde toplam 15 isim yer alıyor.

Tavas Yönetim Kurulu’nda görev alacak olan isimler şu şekilde;

BAŞKAN: Hüseyin Keysan

ASBAŞKAN: Bekir Karayürek

BAŞKAN YARDIMCISI: Burak Utma

BAŞKAN YARDIMCISI: Ali Kösemen

KULÜP MÜDÜRÜ: Raşit Gülcü

GENEL SAYMAN: Hüseyin Han

BASIN SÖZCÜSÜ: Emin Hanoğlu

KULÜP SÖZCÜSÜ: Cengiz Koçak

GENEL SAYMAN: Şevket Uzunoğlu

HUKUK İŞLERİ SORUMLUSU: Ali Kavallı

GENEL KAPTAN: İbrahim Sarıyıldız

ÜYELER: Mehmet Karagöz, Muzaffer Alca, İsmail İyik, Şevket Çineli

Yorumlar  

+13 #4 Bir bilen 11-08-2018 00:23
2 ay veriyorum (aslında 1 ay da) bu takımın başkanı ve yönetimi patlar. Şimdiden Senetle oyuncu alıyorlarmış, oyuncuların aklında olsun belediye başkanından alsınlar senetleri yoksa cufffff. Menejer denen vatandaşta kalesporun anlaşmış oyuncularına sarkıyormuş yuhhh. Ahlak yoksa gerisini konuşmaya gerek yok. Satıcı başkan ve ekibi anlaşan oyuncuların kafalarını karıştıran menejer ve küfürbaz emlakçı yönetici , tabi birde mahallesinin takımının ağzına sı..n belediye başkanı. Sizce olurmu ? B.k ile yapılan s....le yıkılır. Hayırlı olsun.
Alıntı
+1 #3 Ayrımcılık 10-08-2018 15:40
Ayrımcılık yaptığınız sürece yatacak yeriniz yok. Bu böyle biline. Her tarafa farklı tarife. Kızılcabölük, Karahisar, Altınova, çiftlik, ebecik vs hiç yok. Tavas ve nikfer gani gani.
Alıntı
+8 #2 Faso fiso 09-08-2018 22:16
Reklamını yapan yapacak. Nikferimi kızılcabölüğü KarahisarI sevmeyen Belediye Başkanı tavasa ayrımcılık yapacak ama sonunda hepsi Faso fiso olacak. Bu nikfere ihanet edenleri nikferimizde görmek istemiyoruz.
Alıntı
+9 #1 Görünen köy... 09-08-2018 16:05
Medeni Başkan ve yönetimi ayrıldıktan sonra on kere yönetim kuruldu on kere yönetim yıkıldı:) Çocuk oyuncağına çevirdiler işi. Bu zihniyetle işleri zor eğer bir hafta içinde bu yönetim de bırakmazsa en fazla sezon yarısında bırakırlar. Görünen köy kılavuz istemez
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın