"BAZI FUTBOLCULARIN KURBANI OLDUK"

Kale Belediyespor’un bugün İlbadı sahasında gerçekleştirdiği antrenmanı yakından takip eden Kale Belediyespor Başkanı Hasan İncekara Denizli Futbol’a çok özel açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon başında Mehmet Ali Sevil’in takımdan neden ayrıldığından, şampiyonluğun neden kaçtığına kadar Denizli Futbol’a konuşan Başkan İncekara, bazı futbolcuların kurbanı olduklarını dile getirdi.

Geçtiğimiz sezon Mehmet Ali Sevil’in bazı kişiler tarafından takımdan gönderilmesi istendiğini ancak kendisinin bunu kabul etmediğini belirten Hasan İncekara, “Mehmet Ali hocamızı takımdan göndermek isteyen bazı kişiler oldu ancak ben buna tamamen karşı durdum ve kabul etmedim. Mehmet Ali hoca bizi şampiyon yaptı ve ilk dört haftalık periyotta takım gayet iyi gidiyordu ancak Sevil hoca rahatsız olduğu bazı nedenlerden dolayı kendisi ayrılmak istedi ve bizde saygı duymak mecburiyetinde kaldık.” dedi.

Gökhan Kaynak yönetiminde iyi bir çıkış yakaladıklarını da belirten İncekara, “Gökhan hocamızla anlaştıktan sonra 14 maçlık bir yenilmezlik serisi yakaladık ve gerçekten de ligin en iyi futbol oynayan takımlarından bir tanesiydik. Tobalıspor maçından sonra takım içinde bazı sıkıntılar yaşadık. Takım içinde gruplaşmalar oldu ve bu durum bize pahalıya mal oldu. Tobalıspor maçının ardından kritik 4 maç daha kaybettik. Aslında şampiyonluk hep ayağımıza kadar geliyordu. Biz yenildikçe rakiplerimizde yeniliyordu ama biz bu durumu bir türlü lehimize çeviremedik. Yönetim olarak kendimizde de suç var tabi ki takım içindeki bu problemi bir an önce çözmemiz gerekiyordu ancak çözemedik.” diye konuştu.

Yeni sezonla ilgilide konuşan Başkan, “Geçtiğimiz sezonda mücadele ettiğimiz kadroya yakın bir kadro oluşturduk. Süper Amatörde şampiyon olduğumuz kadronun büyük bir bölümü burada. Şuan için takım içindeki oluşumdan ve arkadaşlık ortamından memnunum. Türkiye Kupası’nda gidebildiğimiz yere kadar gidip, Bölgesel Amatör Lig’i üst sıralarda bitirmek istiyoruz.” diye konuştu.


Yorumlar  

+17 #1 TIP 10-08-2018 00:09
Yaw he he cebinizden kac para harcaniz halkin verdigi paralari 20 topcuya dagittiniz 3 liralik adamlara 70 80 bin lira verdiniz neymis hocanin gitmesini istememismis sende biraksaydin nasil baskansin madem hocan niye geri geldi gidin tesis yapin o paralarla hic olmazsa kale halkina faydaniz olur ayrica klubun dagittigi primlerden hangi yonetici ne kadar aliyor soylesenize....
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın