KALE BELEDİYESPOR TÜRKİYE KUPASI'NDA DAVRAZSPOR'UN KONUĞU OLUYOR

Ziraat Türkiye Kupası’nda Denizlimizi temsil edecek olan Kale Belediyespor, kupanın 1.ayağında Isparta temsilcisi Isparta Davrazspor’un konuğu oluyor.

Deplasmanda oynayacağı kritik kupa maçı öncesinde temsilcimiz Kale Belediyespor’da herhangi bir eksik bulunmuyor. Isparta Davrazspor karşısına tam kadro çıkacak olan yeşil beyazlıların teknik patronu Mehmet Ali Sevil zorlu kupa mücadelesi öncesinde Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.

Kendilerini zor bir mücadelenin beklediğini belirten Sevil, “Öncelikle böyle bir turnuvada Denizli’yi temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Kaliteli ve tecrübeli bir ekibe sahibiz. Davrazspor’da güçlü bir ekip. Yarın çekişmeli bir karşılaşmanın bizleri beklediğini düşünüyorum. Turu geçmek için sahaya çıkacağız. Terimizin son damlasına kadar savaşarak bu turnuvada gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.” diye konuştu.

Kale Belediyespor’un Isparta Davrazspor’a konuk olacağı Türkiye Kupası mücadelesi yarın saat 18:30’da Isparta Atatürk Stadyumu’nda oynanacak. Zorlu karşılaşmada Alirıza Tufan Çerçioğlu düdük çalacak. Çerçioğlu’nun yardımcılığını Ersin Azkaç ve Atakan Tutan üstlenecek. Mücadele A Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın